Jiří Langmajer a Daniela Šinkorová, kteří v ní hrají role manželů, spolu rozhodně karty mastit nebudou, ale vyloží na stůl informace o vzájemné nevěře. Manželský poker je úplnou novinkou v repertoáru pražského Divadla Palace. Ještě než zde bude mít oficiální premiéru, představí se 17. dubna v plzeňské Měšťanské besedě.

„Manželé Belmannovi se večer setkávají ve své vile. Jacqueline Bernarda již dlouho podezírá z nevěry, a proto se ho na jeho zálety zpříma zeptá. Vzájemné vyložení karet na stůl vede ke zvláštnímu nápadu: oba manželé si své milence pozvu domů, aby je ten druhý poznal," nastiňuje začátek zápletky Martin Vaněk z Divadla Palace. Ale vzhledem k tomu, že správná komedie musí být pořádně zamotaná, objevují se nečekaně na scéně ještě milenci jejich milenců. A vzájemné osočování, vysvětlování a šarvátky mohou začít.

Autorem Manželského pokeru je mistr francouzské konverzační komedie Marc Camoletti.

Kromě Jiřího Langmajera a Daniely Šinkorové budou na pódiu milostné spletence řešit další populární tváře, například Andrea Kerestešová, známá ze ságy Vyprávěj, Adéla Gondíková nebo Petr Stach, který hraje kapitána Petra Anděla v právě vysílaném kriminálním seriálu 1. oddělení.

Manželský poker
17. 4. 20:00 Měšťanská beseda