OSAMĚLÉ VEČERY DORY N. (Milena Štráfeldová)

OSAMĚLÉ VEČERY DORY N.Nechte si vyprávět příběh české spisovatelky Boženy Němcové prostřednictvím její jediné dcery Theodory, která stála matce po boku až do její smrti. Poodhalí vám nečekaný pohled na tuto slavnou osobnost české literatury.

Hraje: Marta Falvey Sovová; režie: Adam Skala

Termín: 4. 12. 2014
Místo konání: Komorní Fidlovačka
Začátek představení: 19.30
Změna programu je vyhrazena.

ROK NAVSI (Alois a Vilém Mrštíkové)

Legendární dramatizaci románové kroniky bratří Mrštíků ROK NA VSI inscenoval nově v Divadle Na Fidlovačce Pavel Šimák. Do hlavních rolí Vrbčeny a Rybáře obsadil Barboru Mošnovou a hostujícího Romana Zacha.

Autoru dramatizace Miroslavu Krobotovi se podařilo vytvořit z jednotlivých střípků příběhů klasického díla výjimečně působivou mozaiku lidských osudů. Drama Rok na vsi se tak může směle řadit k tomu nejlepšímu z evropské divadelní klasiky.

Dále hrají: Marie Doležalová, Aneta Krejčíková, Ladislav Žuanič, Sandra Pogodová a další; režie: Pavel Šimák

Termín: 6. 12. 2014
Místo konání: Divadlo Na Fidlovačce
Začátek představení: 15.00
Změna programu je vyhrazena.

HOTEL MEZI DVĚMA SVĚTY (Éric - Emmanuel Schmitt)

HOTEL MEZI DVĚMA SVĚTY Divadlo Na Fidlovačce uvede naposledy francouzskou komedii jednoho z nejúspěšnějších a nejhranějších francouzských dramatiků o smrtelnících a nesmrtelných věcech. Kdo ví, co čeká návštěvníky tajemného Hotelu mezi dvěma světy? Jak se sem vůbec dostali? Co tu dělají? A jak odsud ven? To by mohl vědět záhadný Doktor S. v podání Ivy Pezdarkové…

Dále hrají: Vanda Chaloupková, Denny Ratajský, Ludmila Molínová, Daniel Rous a další; režie: Pavel Šimák

Termín: 10. 12. 2014
Místo konání: Divadlo Na Fidlovačce
Začátek představení: 19.30
Změna programu je vyhrazena.

Vstupenky na představení jsou k dispozici v pokladně Divadla Na Fidlovačce, on-line na www.webticket.cz a v předprodejních sítích TicketArt, Tiketpro a Ticketportal.