ŠUMAŘ NA STŘEŠE (Joseph Stein - Jerry Bock - Sheldon Harnick)

Divadlo Na Fidlovačce uvádí tento světoznámý americký muzikál o trampotách rodičů pěti dcer na vdávání již od roku 1998 a zájem o něj neutuchá. Do hlavní role mlékaře Tovjeho obsadil režisér Juraj Deák Tomáše Töpfera, který za ni získal Cenu Thálie. Roli jeho ženy Goldy svěřil Elišce Balzerové.

Dále hrají: Marie Doležalová, Nina Horáková, Barbora Mošnová, Lilian Malkina a další, režie: Juraj Deák

Termín: 8. a 10. 4. 2014

HOTEL MEZI DVĚMA SVĚTYHOTEL MEZI DVĚMA SVĚTY (Éric - Emmanuel Schmitt)

Francouzská komedie jednoho z nejúspěšnějších a nejhranějších francouzských dramatiků o smrtelnících a nesmrtelných věcech. Kdo ví, co čeká návštěvníky tajemného Hotelu mezi dvěma světy? Jak se sem vůbec dostali? Co tu dělají? A jak odsud ven? To by mohl vědět záhadný Doktor S. v podání Ivy Pezdarkové…

Dále hrají: Vanda Chaloupková, Denny Ratajský, Ludmila Molínová, Daniel Rous a další; režie: Pavel Šimák

Termín: 14. 4. 2014

JEN ŽÁDNÝ SEX, PROSÍM, JSME PŘECE BRITOVÉ! (Anthony Marriot, Alistair Foot)

JEN ŽÁDNÝ SEX, PROSÍM, JSME PŘECE BRITOVÉ! Už po sedmdesáté se mohou diváci bavit komedií plnou britského humoru. Zápletka je navýsost aktuální: „Co se může stát, když dodá zásilkový obchod místo švédských skleniček erotické zboží?" Komediální mistrovství Václava Svobody jistě nikomu nedovolí, aby se nudil.

Dále hrají: Ondřej Brousek, Anna Brousková, Ludmila Molínová, Daniel Rous a další; režie: Tomáš Töpfer

Termín: 23. 4. 2014

Představení začínají v 19.30 hodin

Změna programu je vyhrazena.

Vstupenky na představení jsou k dispozici v pokladně Divadla Na Fidlovačce, on-line na www.webticket.cz a v předprodejních sítích TicketArt, Tiketpro a Ticketportal.