Inscenace se stala příležitostí pro tři herečky, z nichž každá se představí hned v pěti rolích. Publikum se může těšit na Jitku Schneiderovou, Annu Šiškovou a Janu Krausovou.

Komedie měla premiéru v létě roku 2007. Nabízí se otázka: Dá se vůbec všechno vědět o ženách? „Všechno nevíme ani o sobě, záleží na úhlu pohledu. Podle mě nemá Gavran o ženách nejlepší mínění. Vidí je velmi kruté, tvrdé a vypočítavé. Hlavně vůči sobě navzájem,“ míní Anna Šišková.

Souhlasí s ní i Jana Krausová. „Stejně tak jako nelze vše vědět o mužích a vůbec o lidech. Stále objevujeme přeci něco nového,“ doplnila známá herečka. „Já pevně věřím, že autor se ještě dnes zasměje, jak ironický název dal své hře,“ je přesvědčená Jitka Schneiderová.

Miro Gavran napsal hru, která vyprodává hlediště. „Každá z protagonistek zvládá rovnou pět rolí, a přitom ne ledajakých! Můžete se proto těšit jak na rozdováděné komediální žvanění, tak si užít procítěně zahranou tragiku osudových životních okamžiků, anebo se můžete nechat vést civilně ztvárněnou všedností pracovního dne,“ doplnila Žiaková.

Představení začne v 19 hodin.