Poznejte ovčí zázrak

Ovčí vlna merino se postupně rozšířila ze Španělska do celého světa. Ovečky se přizpůsobovaly náročným klimatickým podmínkám a vytvořily vlnu, která nekouše a má skvělé izolační vlastnosti. Nejkvalitnější vlnu v současnosti mají ovečky z Nového Zélandu. Oceníte hlavně, že je šetrná k životnímu prostředí.

Výhody merino vlny

Pro děti chceme vždy to nejlepší. Merino vlna je jemná k dětské pokožce, vyniká svou prodyšností, skvěle izoluje a hlavně udržuje teplo, i když je vlhká. Díky svému složení vydrží i při dlouhém nošení bez zápachu, je antibakteriální a vhodná pro alergiky. Dokáže se přizpůsobit tělesné teplotě, takže se v ní během horkých letních dní nebudou vaše děti potit a v chladnějším počasí je naopak zahřeje.

Vsaďte na prémiové produkty Ovečkárny

Ovečkárna je český e-shop s kamennou prodejnou ve Zlíně. Nabídne vám kvalitní vlněné oblečení a doplňky od české značky Vlnka a rodinné firmy KAMA. Na trhu působí od roku 2011 a všechny její výrobky jsou opatřeny certifikátem pravé ovčí vlny. Kvalita je pro firmu na prvním místě, veškeré vlněné zboží proto podléhá normám kvality pro kojence dle ustanovení Evropské Unie.

Kvalita od hlavy až k patě

Na e-shopu Ovečkárny najdete široký sortiment oblečení pro všechny věkové kategorie a dalších doplňků. Dětská čepice zahřeje uši a nekouše do tváře. Přírodní vesta skvěle zahřeje během chladných večerů. Dětské merino ponožky se hodí pro sport i běžné nošení a vašim nejmenším skvěle padnou roztomilé capáčky pro děti. Kromě oblečení nabízí Ovečkárna i dětská vlněná prostěradla s úchyty, kterými je upevníte k matraci. Pokud máte miminko, nezapomeňte si opatřit kvalitní fusak na zimu. Je vhodný pro alergiky i miminka s citlivou pokožkou.