Minimalismus, šedá, dřevo a moderní umění. Tak se dá stručně popsat jak DSC Gallery v pražské Dlouhé ulici, tak byt Olgy Trčkové, v němž na každém kroku potkáte dílo nějaké z osobností české výtvarné scény. Víc kusů moderního umění v jednom pražském bytě najdete stěží.

Charismatický tanečník Yemi A. D. žije společně se svým manželem a fenkou Summer v pražské Troji.
Jak bydlí tanečník Yemi: mix přírodních elementů a moderních technologií

Není divu, když Olga spolupracuje s takovými jmény, jako je David Černý, Roman Týc, Pasta Oner nebo Lubomír Typlt. A kterého díla si považuje nejvíc? „V tom mám jasno už dlouho. Je to akt dívky udělaný provázkem na zdi od Světlany Fialové,“ říká.

Zhmotnění snu: "Sbírám obrazy a sochy, ale nejsem imunní ani vůči botám na podpatcích. Tohle jsou Happyed shoes aneb zhmotnění hollywoodského snu od Jirky Černického."

 Když jsou stěny obloženy dřevem, je nábytek v bílé barvě skvělou volbou.
Nadčasová elegance. Dřevo a bílá barva v interiéru nikdy nezklamou

Čtecí koutek: "Světlana Fialová pro mne udělala Akt z provázků za tři dny, přímo na míru našemu čtecímu koutku."

Londýn v srdci: "Pocházím z Bratislavy, pražské Holešovice jsou sice cool a naše konečná, ale kdybych mohla, zamířím do Londýna."

Laboratoř: "Naše bydlení, to je laboratoř s dobrou kávou, která ve společnosti Bublin Jiřího Georga Dokoupila chutná báječně. Když chci udělat radost návštěvám, připravím kachnu."

Vsadíte-li na ornamenty na tapetách či polštářích, pak by měly být například květinové, avšak stylizované do geometrických křivek a jednoduchých obrazců.
Opojné art deco. Jak dát svému bydlení nádech jazzu a charlestonu

Oblíbený magazín: "Magazín Art Lover je moje srdeční záležitost, vydáváme ho pro sběratele umění každé tři měsíce zdarma."

Obraz: "Smrťáka Romana Týce potkáte hned při vstupu do našeho bytu. Sousedství s Dívkou se sloní nohou Adama Štecha mu svědčí, že?"