Atypické zařízení prostorného bytu popisuje Yemi jako mix přírodních elementů a moderních technologií. Inspiraci hledal během svých cest po světě.

„Nábytek jsme nakoupili na Bali a nechali ho kontejnerem přepravit do Prahy. Doplňky jako jsou šperky, sošky, čepice, ale i tradiční kroje sbírám, většinou pocházejí z Afriky, Indonésie nebo arabských zemí. A obrazy? Ty jsou od mých přátel, výtvarníků,“ vypočítává.

Pětibojař David Svoboda a jeho království.
Jak bydlí olympionik David Svoboda: Ryze chlapská domácnost bez ozdob

Nejraději však má chlupatý koberec u krbu. „Miluju měkkou zem, kterou mi připomíná,“ říká Yemi A.D. Bez čeho by se dále ve své bytě neobešel?

Knihova: "Mé oblíbené knihy a vzpomínky z cest mám pořád na očích - v knihovně, kterou jsme si opatřili na Bali."

Jedinečné svítidlo: "Do slavného svítidla, které navrhl Ingo Mauer, jsem se zamiloval na první pohled. Visí v naší jídelně a lístky jsou ze speciálního japonského papíru."

 Když jsou stěny obloženy dřevem, je nábytek v bílé barvě skvělou volbou.
Nadčasová elegance. Dřevo a bílá barva v interiéru nikdy nezklamou

Reprák: "Muziku poslouchám pořád. Přenosný reproduktor nejčastěji pózuje na stolku u krbu."

Kuchyň: "Hlavu si dokonale vyčistím v kuchyni. Vaření je pro mě skvělý způsob, jak se odreagovat. Přátelům chutná třeba moje africké fufu."

Tonya Graves ve svém obýváku.
Jak v Česku bydlí zpěvačka Tonya Graves: čistý nepořádek pod darem od Saudka

Fotky s hvězdným rapperem: "Spolupráce s rapperem a producentem Kay Westem, pro kterého jsem vytvářel taneční kompozice v klipu k písni Runway, patří ke klíčovým momentům v mé kariéře. Fotky na stěně mi tenhle skvělý zážitek připomínají.

Rostliny: "Zahradničení mě začalo bavit, když jsem žil v Los Angeles v domě se zahradou. I terasy našeho bytu jsou proto zaplněné spoustou plodin. Pěstuji tu jahody, rajčata, maliny, angrešt i hydroponickou vrbu."