Nejen muž kutil, ale i leckterá žena, která se věnuje domácímu tvoření, určitě ocení aku šroubovák HYBRO.  Muži jej mohou využít při kutění doma (sestavování nábytku, oprava hraček pro děti nebo servis sportovního kola) či na zahradě, ženy pak například při výrobě dekorací. Velkou výhodou HYBRA je nabíjení přes micro USB. Nabijete ho tedy běžnou nabíječkou od mobilního telefonu, pomocí power banky, z notebooku nebo v autě.  Navíc váží pouhých 162g,

Aku šroubovák HYBROZdroj: www.narex.cz

Co však vybrat pro náročnějšího kutila? V dílně správného kutila by rozhodně neměla chybět úhlová bruska. Novinkou na trhu je úhlová bruska EBU 125-10 SLIMDESIGN s univerzálním použitím, či silná úhlová bruska REALPOWER EBU 230-26 s všestranným použitím.  Úhlová bruska EBU 125-10 je malá úhlová bruska s konstrukcí SLIMDESIGN. Motorová skříň má obvod pouhých 188 mm. Díky tomu se perfektně ovládá a snadno se s ní manipuluje. Má výkonný 950W silný motor pro účinné řezání a broušení materiálů. Úhlová bruska EBU 230-26 REALPOWER má výkonný silný motor 2 600W. Je výborná pro rychlé a efektivní dělení, broušení a kartáčování, stejně tak jako pro dělení různých stavebních materiálů.

Úhlová bruskaZdroj: www.narex.cz

Úhlová bruskaZdroj: www.narex.cz

Pokud máte rodinný dům či právě rekonstruujete a vašeho kutila baví provádět stavební práce svépomocí, dozajista uvitá pořádné vrtací kladivo. Dobrým typem je kladivo EKV 21, EKS 3 nebo EKK 31-05.

Vrtací kladivoZdroj: www.narex.cz

Vrtací kladivoZdroj: www.narex.cz

Pokud jste si nevybrali z nabídky novinek, více nápadů a tipů na dárky pro kutila najdete na www.narex.cz