Majitelka nudlovité kuchyně v menším domku v Kalifornii chtěla u bílé barvy zůstat. Původní skříňky se už ale trochu rozpadaly a vypadaly zastarale, barva na nich žloutla. Návrhářky ze studia Semihandmade přišly s nápadem, že kuchyni dodají větší hloubku a šmrnc, když bílý základ doplní černou barvou a výraznějšími geometrickými tvary.

Podlaha, obklady, skříňky i spotřebiče musely pryč, zachovala se jen dispozice. Namísto původních bílých čtvercových obkladů, které se dnes využívají snad jen v retro stylu, návrhářky zvolily modernější obdélníkové. Pro podlahu vybraly černobílé dlaždice s výrazným vzorem, jenž prostoru najednou dodal zcela nový šmrnc i rozměr.

close Otevřené police umožňují vystavit pěkné dekorace. info Zdroj: Youtube zoom_in

Co se týče bílé barvy, studio majitelce vyhovělo v případě horních skříněk a pracovní desky. Spodní skříňky jsou ale černé. Kuchyň si tak zachovala minimalistický styl, a přitom není nudná. Na stěnu nad dřezem byly připevněny otevřené police, které majitelce při mytí nádobí nepřekážejí tolik jako uzavřená skříňka. Úchytky, světla a dekorace ve zlaté barvě pak kuchyni dodávají nádech luxusu.