Televize je rušivým elementem nejen z důvodu záře a zvuku; často narušuje celkový vzhled interiéru, i když je vypnutá. Obklopují ji kabely, hrací konzole, DVD přehrávače, reproduktory a někdy také notebook, který na televizi napojíme v případě, že chceme sledovat něco přímo z internetu. Je toho hodně a na všechno se chytá prach.

Velké obývákové stěny už nejsou v módě. Upřednostňují se nížší sestavy polic a skříněk, které by měly být zorganizovány tak, aby tu každý kousek elektroniky našel to správné místo. Sama televize se dá zavěsit přímo na stěnu, kabely se pak schovají do designové vodící lišty. Můžete jít ještě dál a nechat si televizi zarámovat. Monitor pak působí dojmem zavěšeného obrazu. Když televizi přepnete do prohlížeče fotografií, nepůjde skoro poznat, že vám na stěně visí "bedna".

V ložnici může být televize skryta za posuvnými dvířky šatní skříně. Po většinu dne tak bude interiér místnosti působit elegantně a na elektroniku se nebude prášit. Podobné řešení se uplatní i v kuchyni, kde se umístění televize obecně považuje za velmi nešťastné, hlavně kvůli riziku úrazu, když například pracujete s ostrým nožem či mixérem a televize neustále odvádí vaši pozornost. Ale někdo si televizi v kuchyni zkrátka neodpustí. Když zrovna zavařujete nebo stojíte u pánve s karbanátky a nechcete kvůli tomu zmeškat svůj oblíbený pořad, malá televize nenásilně zabudovaná v kuchyňské lince přijde vhod.

Ještě je třeba se zmínit o správné výšce, ve které by měla být televize umístěna: pravidlo je jednoduché, střed obrazovky má být zhruba ve výši vašich očí. Záleží tedy na tom, v jaké pozici televizi sledujete - v obýváku nejspíš sedíte na gauči, případně na koberci, takže tady monitor umístíme níž, zatímco v kuchyni pro něj najdeme vyšší polici, protože zde nejčastěji stojíme, případně sedíme na vyšší barové židli.