Fio banka byla v neděli na investičním summitu MoneyExpo Praha 2011 vyhlášena vítězem ankety Broker roku 2011. Vítěze vybrala odborná porota a více než 8000 hlasujících na internetových stránkách. Výsledky oznámil předseda ankety Michal Stibor.

„Cílem ankety je pravidelně hodnotit služby a produkty obchodníků s cennými papíry, kteří působí v České republice, a tím přispět k jejich zlepšování,“ uvedl Stibor.

Fio banka zvítězila také v kategorii české akcie. V další vedlejší kategorii komodity vyhrála společnost Colosseum, kategorii měnových obchodů ovládla společnost X-Trade Brokers DM S.A. Vítězem kategorie zahraniční akcie se stala Saxo Bank.

Do anket byli nominováni obchodníci s cennými papíry, kteří mají platnou licenci České národní banky, působí v České republice a jsou zaměřeni na maloobchodní klientelu.

Víkendového summitu MoneyExpo se zúčastnilo více než tisíc lidí. Na akci vystoupily více než dvě desítky ekonomů a investorů. Mezi nimi americký obchodník Larry Williams či ekonomové Pavel Ševčík a Emil Dočkal.