„Oporou pro náš výrazný růst nutně musí být moderní a technologicky vyspělé pracovní zázemí,“ zdůvodnil rozhodnutí Diana Rádl Rogerová, řídící partnerka Deloitte ČR. Firma plánuje přesídlit v první polovině roku 2019. 

Kanceláře budou vybaveny moderními ekologickými technologiemi. Poběží v nich inteligentní distribuce vzduchu a pro zálivku i splachování toalet se bude využívat dešťová voda. Mimo jiné i proto budova získala certifikaci LEED Gold.  
„Budeme mít například vlastní posilovnu nebo střešní terasu s výhledem na Pražský hrad. Naši zaměstnanci i klienti se jednoduše mají na co těšit,” slíbil Jan Stehlík, provozní ředitel společnosti. 

Zaměstnanci Deloitte budou moci v nových kancelářích využít i šedesáti stojanů pro kola. Areál Churchill je totiž přístupný z dalších částí Prahy také po cyklostezce. Další novinkou bude coworkingová zóna Deloitte Next. Poskytne zázemí pro klienty, kteří v ní budou moci otestovat své nápady a nová řešení v praxi v rámci několikadenního intenzivního soustředění. 

Kancelářské budovy mezi hlavním nádražím a VŠE

Kancelářská část a nový bytový dům jsou poslední fází projektu Churchill, která navazuje na předchozí výstavbu pěti rezidenčních budov. Součástí projektu je i stavba podchodu, který umožní pěší propojení Hlavního nádraží, náměstí Winstona Churchilla a VŠE a zpřístupní stanici metra C přímo ze Žižkova a Vinohrad.