Do soutěže pořádané Svazem obchodu a cestovního ruchu ČR a Ministerstvem průmyslu a obchodu se zapojilo deset prodejen dm a všechny si odnesly vysoká hodnocení. „Prodejny ve Zlíně, Vrchlabí, Pardubicích, Kladně - Kročehlavy, Havířově a v Benešově si při zisku více než 151 bodů z 200 možných odnesly certifikát Držitel ocenění Diamantové ligy. Totéž označení a Zvláštní cenu prezidenta SOCR ČR si při zisku více než 185 bodů odnesly prodejny Boskovicích, Hodoníně, Mariánských Lázních a Ostravě – Plesné,“ informuje společnost v tiskové správě. Havířovská prodejna si navíc odnesla ještě Cenu za inovace.

„Zákazník, jeho potřeby a přání stojí vždy ve středu našeho zájmu. Naším cílem je, aby nakupoval v příjemném prostředí, ve kterém se o něj stará sehraný tým spolupracovníků, který je ve svém chování lidský, empatický a zároveň vysoce profesionální,“ vysvětluje jednatelka firmy Martina Horká.

„To, že se nám daří tento cíl naplňovat, dokládají i získaná ocenění, kterých si velmi vážíme. Jsou odměnou a motivací zejména pro spolupracovníky oceněných prodejen a zároveň pro nás všechny představují závazek do budoucna,“ komentuje výsledky hodnocení.