Zhruba 76 procent prodejů by měly tvořit vozy vyrobené ve slezských Nošovicích, tedy modely i30, ix20 a loni představený sportovně užitkový Tucson. Firmě Hyundai loni patřila podle údajů Svazu dovozců automobilů třetí příčka na trhu za Škodou a Volkswagenem.

Za několik dní zahájí prodej nového crossoveru i20 Active, dále bude následovat nové Santa Fe a Grand Santa Fe. Letos na podzim se objeví ekologická novinka IONIQ s hybridním nebo čistě elektrickým pohonem. Leště letos se na trhu také objeví modernizovaný malý vůz i10. Novinkou bude i nový litrový tříválcový turbomotor 1,0 T-GDi pro menší modely.

Na konci letošního roku rovněž přijde nová limuzína Genesis G80 s dieselovým motorem, která předznamenává vytvoření samostatné luxusní značky Genesis.

Loni Hyundai zvýšila prodej o čtyři procenta. Za posledních šest let prodej zdvojnásobila. Průměrné stáří vozového parku Hyundai je 6,7 roku a celkem je v Česku registrováno 162.000 aut této značky.

Hyundai v současnosti má v České republice 52 prodejních míst a plánuje jich kolem 70 do pěti let. Již 13 prodejen dostalo nový design a do konce příštího roku změní vzhled všechny.