V akreditované laboratoři bylo zjištěno, že konce vyčnívajících částí konstrukce sedadla nemají ochranné součásti. Hračku lze částečně rozložit, aniž by došlo k zaklesnutí blokovacího zařízení a po zatížení břemenem se hračka zbortila. Výrobek tedy není v souladu s požadavky NV č. 86/2011 Sb. o bezpečnosti hraček, varuje Česká obchodní inspekce.

Kočárek „golfky“ je zhotovený z kovových trubek s růžovou povrchovou úpravou. Sedátko je z růžové tkaniny s natištěným motivem různých medvídků. Doplňující součásti konstrukce kočárku, jako jsou držadla, kolečka či úchytky, jsou zhotoveny z růžového a bílého plastu. Výrobek je zabalen v plastovém sáčku, který je uzavřen papírovou etiketou.

 ČOI upozorňuje, že při používání hračky se malé dítě může zranit o nezajištěné konce kovových trubek, případně může dojít ke zborcení kočárku. 

Česká obchodní inspekce obratem zakázala distribuci výrobku a nařídila jeho stažení z trhu. Hračka byla také nahlášena kontaktnímu bodu na ministerstvu průmyslu a obchodu a zveřejněna v systému RAPEX.