Zákazníkům tak nabízejí zajištění celého procesu podání žádosti i technické realizace přechodu na ekologický zdroj vytápění.

Stovky výměn

„V prvních dvou vlnách jsme pomohli realizovat stovky výměn tepelných zdrojů na tuhá paliva za moderní plynové kondenzační kotle,“ uvedl Radek Starý z innogy. Většina lidí využila jejich komplexních služeb.

Ilustrační fotografie.
Vyhrajte 3x 250 tisíc. Velká soutěž o rekonstrukce kotelen začíná!

„Zahrnují odbornou pomoc při přípravě a podání žádosti na příslušném krajském úřadu i komplexní zákaznický servis při výměně starého kotle za moderní plynový kondenzační kotel včetně všech potřebných kontrol a dokumentů,“ vysvětlil. 

Obdobné služby zájemcům poskytují také další společnosti. „Naši energetičtí poradci klientům dokážou pomoci nejen s výběrem nejvhodnějšího a nejefektivnějšího vytápění pro jejich domov, ale mohou s nimi konzultovat i další možnosti, jak ušetřit za energie,“ uvedla Markéta Malá z E.ON.

Zdroj: Redakce

Kotel na splátky

Zájemcům, kteří nemají dost peněz, aby nový kotel zaplatili a poté čekali na dotaci, E.ON nabízí možnost pořídit si kotel na splátky. Bez navýšení je potom budou splácet pět let. Součástí služby je i servis kotlů a roční kontroly kotle a spalinových cest. Díky nové soutěži Deníku a Českého plynárenského svazu mají nyní naši čtenáři šanci zlepšit své vytápění, a tedy i bydlení.

Soutěž pro čtenáře Deníku

Tři z nich získají čtvrt milionu korun na rekonstrukci prostorů bývalé kotelny a skladu paliva podle svých přání. Stačí málo.

Pomocí webové stránky kotelna.denik.cz do 13. května 2019 poslat video, text či obrázek vaší vize, na co byste bývalou kotelnu při přechodu na plyn rádi předělali.

Vyhrajte 250 tisíc na rekonstrukci svého domu.Zdroj: Zemniplyn.cz

Ilustrační foto
Kotlíkové dotace. Třetí vlna právě startuje
Ilustrační foto.
Zákaz zastaralých kotlů se blíží. Na nové lidem půjčí peníze stát