Leden je měsícem Špindlu zaslíbeným. „Od 15. listopadu jsme spustili na e-shopu gopass.cz předprodej jednodenních skipasů na leden za 490 korun. Běžná cena bude v sezóně 890 korun," uvádí obchodní ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.

„Není nutné stanovit dopředu datum využití skipasu. Stačí jen zakoupit do konce roku a využít skipas kdykoli v období od 8. do 31. ledna 2018," upřesňuje. 

Medvědín
Špindl se připravuje na zimu. Lyžaře čeká nová lanovka na Horních Mísečkách

Lyžař každopádně musí mít zaregistrovanou GOPASS kartu, se kterou mohou kromě zvýhodněných skipasů čerpat i další slevy a výhody po celou sezónu. Množství výhodných jednodenních skipasů na leden přitom není nijak omezeno.

Video s retrofotkami Špindlu:

Zdroj: Youtube

Novinky ve Špindlu
Letos bude mít premiéru nová čtyřsedačková lanovka vedoucí z Horních Míseček na Medvědín. Skiareál zároveň rozšířil sjezdové tratě a vybudoval horní i spodní stanici. Novinkou sezóny je i Burton snowpark na Horních Mísečkách nebo například měřená trať obřího slalomu Audi Race Track ve Svatém Petru. Dále byly nainstalovány nové bezpečnostní sítě na červené sjezdovce na Medvědíně a na velkém hanku černé sjezdovky ve Svatém Petru.

Více na www.skiareal.cz

Ilustrační foto
Špindl buduje novou lanovku a rozšíří oblíbenou sjezdovku