Nevšední označení bude trvat pouze po dobu dvou dní. Kromě samotného nápisu a vyzdobení výloh by samozřejmě neměla chybět ani vlajka Spojeného království zvaná Union Jack.

Ženich i nevěsta, kteří si své ano řeknou v kapli svatého Jiří na hradě Windsor, si zmíněného nápadu jistě všimnou také. Jeden z obchodů je totiž situován podél cesty, kterou se k ceremonii budou ubírat. Podobně budou slavit také další pobočky, konkrétně ty v londýnských čtvrtích Kensington a Chelsea, dále ve Swindonu, Readingu a Birminghamu.

Svým dílem mohou přispět také samotní zákazníci. Každá budova Marks & Spencer, která se do akce zapojí, jim umožní vyfotit si selfie a sdílet jej na sociálních sítích, přičemž veškeré fotografie ve výsledku vytvoří virtuální album. To nakonec firma pošle jako dárek do Kensingtonského paláce.

"Během 134 let historie našeho řetězce jsme oslavovali přesně 34 královských svateb, ale tohle je nejodvážnější nápad, jaký jsme kdy vymysleli," prohlásila viceprezidentka marketingu a komunikací firmy Sharry Cramondová. "Chceme na tvářích Harryho a Meghan zažehnout během jejich velkého dne jiskru úsměvu. Rovněž bychom rádi zachytili vzrušení a slavnostní náladu, které budou doprovázet přijetí skutečné hollywoodské princezny do královské rodiny."

Ceremonie, již budou online sledovat lidé po celém světě, má podle odborníků napumpovat do kapes britských podnikatelů až jednu miliardu liber. V pohotovosti nebudou pouze obchody či hotely, ale také hospody, restaurace a veškerá hromadná doprava.

Co se Marks & Spencer týče, pro společnost je to v květnu již druhá výrazná změna. Velice oblíbené sladkosti prasátka Percyho a jeho přítelkyně Penny totiž rovněž prošly důležitým životním mezníkem. Obě zvířátka, zřejmě na popud chystané královské veselky, se také ponořila do manželského života, což firma se zákazníky oslavila vydáním speciální edice.