Společnost MOL, která je se svými 306 stanicemi druhým největším provozovatelem čerpacích stanic u nás, se k expanzi svého občerstvovacího konceptu do obchodních center odhodlala jako vůbec první na trhu. Uvádí to její tisková zpráva.

„Do konce roku plánujeme v Praze otevřít další pobočku Fresh Corner, opět mimo naši běžnou prodejní síť. Pokračujeme také v našem závazku zavést občerstvovací koncept na všech stanicích MOL do roku 2019 a následně do roku 2020 i na většině původních stanic Pap Oil, které se v současnosti barví dozelena,” říká Tomáš Lux, manažer prodeje maloobchodu.

Zákazníci najdou Fresh Corner v Arkádách v patře -1, v blízkosti hypermarketu Albert. „Prodejní kiosek ve stylu „coffee to go“ nabídne část ze sortimentu, který je jinak zákazníkům známý z čerpacích stanic. Nabídce dominuje zrnková káva Fresh Corner, která je připravována v samoobslužném kávovaru. Nabídka zahrnuje výběr sladkého pečiva, doplněný oblíbeným hot-dogem, píše se dále ve zprávě.

Svou kávu si mohou zákazníci vzít s sebou nebo si ji v klidu vychutnat při posezení u kioskového baru. Koncept potěší každého, kdo při nákupech nebo cestě do práce hledá kvalitní kávu a rychlé občerstvení. I na této pobočce platí výhody MOL zákaznického programu a naši věrní zákazníci si tak mohou uplatnit své body ze zákaznické karty na kávu či jiné produkty,” doplnil Ivo Velíšek, manažer pro maloobchodní prodej v shopech.

MOL Česká republika, s. r. o. S 306 čerpacími stanicemi je MOL dnes druhým největším provozovatelem sítě čerpacích stanic na českém trhu. Silnou pozici zastává MOL také v oblasti velkoobchodu, kde patří k vedoucím obchodním společnostem v distribuci a prodeji motorových paliv a maziv. Ambicí Skupiny MOL v ČR je stát se první volbou pro zákazníky jak v maloobchodě, tak v oblasti velkoobchodu. Více na www.molcesko.cz