„S modernizací a revitalizací celé prodejní sítě jsme začali již v roce 2016 a daří se nám držet plán přestavby prodejních center jak v České republice, tak i na Slovensku. Dokončení plánujeme koncem roku 2020. Z nově otevřených prodejen dostáváme pozitivní ohlasy od zákazníků, které se projevují i na vyšších tržbách. To nás samozřejmě těší a víme, že jdeme správným směrem,“ řekla generální ředitelka společnosti Mountfield Jana Moravová.

„Co se týká severočeského regionu, tak zde vnímáme velký zájem o náš sortiment a věřím, že vybraná lokalita a moderní interiéry nové prodejny v Mostě přispějí k většímu komfortu zákazníků při nakupování,“ vysvětlila proč tentokrát padla volba právě na Most.

AKU zahradní techni má v Mountfieldu zelenou
AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou

Slavnostní otevření proběhne ve čtvrtek 31. ledna 2019. Celková plocha nového prodejního centra je 1461 m2, disponuje velkým a komfortním parkovištěm obchodního parku, navíc přímo před vstupem a u příjmu servisu je dalších 22 parkovacích míst.

Modernizovaná pobočka zákazníkům nabídne větší prodejní plochu s lepší přehledností nabízeného sortimentu, kvalitní interiérovou navigaci a samoobslužnou část. Nově je interiér doplněn o velkoformátové interaktivní panely s dotykovou obrazovkou, které fungují jako komfortní průvodce kompletním sortimentem. Samozřejmostí jsou větší skladové prostory a v neposlední řadě i pohodlnější parkování.

Elektrokola MTF
Mountfield rozšiřuje sortiment. Zákazníkům nabídne elektrokola

V prodejně je interiérové bazénové centrum, ve kterém je zabudován zapuštěný bazén MERCURY Algarve, luxusní akrylátová vířivá vana a mnoho dalších bazénových a wellness doplňků a příslušenství. Prodejna disponuje i snadným přístupem k servisu s moderně vybavenou přijímací místností.

V Mostě působí již od roku 1997

Historie původní prodejny v Mostě začala již v roce 1997 v budově bývalé školky v ulici U věžových domů. V roce 2013 byla prodejna přemístěna do nových prostor. Doplněna o venkovní bazénové centrum, jehož dominantou byly dva krásné zapuštěné rodinné bazény, které výrazně přispěly k rozhodování zákazníků při nákupu nového bazénu. V těchto letech se mostecká prodejna řadila k nejlepším prodejnám Mountfieldu nejen co do velikosti tržeb, ale i počtu bazénových realizací.

Mountfield provozuje celkem 56 prodejen v České republice a 18 na Slovensku. V závěru roku 2018 byla dokončena modernizace prodejních center v Klatovech, Písku, Jaroměři, Opavě, Šumperku, Českých Budějovicích, Trnavě a Prievidzi. V roce 2019 je v plánu modernizace dalších 20 prodejen.

Nákladní flotila Mountfieldu
Mountfield posílí nová tvář. Novým ředitelem logistiky se stal Martin Vaner