Americký deník Washington Post se pozastavil nad chmurnou nabídkou zboží, které u příležitosti dnešní královské svatby zaplavilo Londýn. Přehlídka je to opravdu bizarní: lepenkové figuríny Harryho a Meghan v životní velikosti, hrnky, náušnice, ponožky, kondomy a jako vrchol jednodílné dámské plavky s obřími portréty královské rodiny a Harryho s Meghan.

Britští klenotníci začali prodávat diamanty pod sloganem "Sparkle Like Markle" (září jako Meghan), řetězec supermarketů Sainsbury's zase prodával kopie Meghanina zásnubního prstenu za pět liber.

Kdo se chtěl ve Windsoru občerstvit, mohl si dát "majestátní klobásu" ze sladkého zázvoru (v barvě Harryho vlasů) s americkou hořčicí. Místo běžného piva ji mohl spláchnout pivním speciálem "Harry & Meghan's Windsor Knot", vyrobeným v místním pivovaru hned za windsorskými hradbami. Psům bylo možné pořídit speciální "královské" psí obojky.

Kounu všemu samozřejmě nasadila firma Crown Jewels Heritage Condoms, která přišla s "unikátním produktem", a sice limitovanou edicí kondomů, prodávaných v krabičkách s vyobrazením Meghan a Harryho. Když zákazník krabičku otevřel uslyšel britskou a americkou hymnu. Firma nazvala jejich obal "vlastenecký" a kondomy samé opatřila přívlastkem "vhodné pro prince". "Chtěli jsme k této příležitosti vytvořit něco neobvyklého. V našem výrobku se novota setkává s luxusem," uvedl zakladatel firmy Hugh Pomfret.

Pamětní kondomy se podle Washington Post staly prodejním hitem nejen v Británii, ale i v zámoří, a prodávaly se od Ohia po Austrálii. "Lidem se líbí, protože jsou jiné. Odlišují se a jsou romantické," domnívá se Pomfret. 

Na trhu se objevily také "princeznovské" batohy a klobouky nebo trička s nápisy "Marry Me Harry" (Vem si mě, Harry).

Oblíbený zábavní park Legoland Windsor nechal své tvůrce modelů vytvořit k svatbě kopii windsorského zámku, jehož tvorba trvala 592 hodin a bylo na ni spotřebováno 39960 kostiček Lega. Z kostiček Lega byli také vytvořeni členové královské rodiny i někteří očekávaní význační svatební hosté, například zpěvák Elton John nebo členky bývalé dívčí skupiny Spice Girls.