Využijte unikátní příležitost a staňte se partnerem Slevového týdne ještě dnes! Uzávěrka partnerství je již 17. září. Neváhejte a díky partnerství šitému na míru vašemu podnikání nalákejte nové zákazníky.

Co získáte díky partnerství?

Deník - slevový týden.Nejen že můžete nalákat nové zákazníky a ty stávající potěšit novou akcí, ale přináší řadu výhod i vám. Zdarma získáte inzertní plochu na denik.cz, největším regionalizovaném webu v ČR, inzertní plochu v Deníku Extra, nejrozsáhleji zdarma distribuovaném titulu v ČR, a ve vybraných přílohách Deníku. Vaše slevová nabídka bude přesně zacílená na váš okres či region, přesně podle vašeho výběru. Zdarma také získáte inzertní nabídku v mobilní aplikaci BON, kde si také můžete vybrat zacílení podle vašich potřeb.

Rozsáhlá mediální kampaň

Plánovaná mediální kampaň osloví přes 6 milionů vašich potenciálních zákazníků, o slevovém týdnu se dozví z billboardů, rádia, televize i z více než 2 milionů výtisků samotného Deníku. Můžete tak rozšířit povědomí právě o vašem obchodu nebo pobočce.

Uzávěrka již 17. září!

Ceny partnerství začínají na 5000 Kč bez DPH, šanci zapojit se do této unikátní slevové akce byste si neměli nechat ujít, zbývá už jen posledních pár dní. Kontaktujte obchodníka VLM na mailu martina.bernardova@vlmedia.cz. Obchodní zástupce vytvoří ideální nabídku právě pro vás a na vás už bude zbývat připravit se na říjnový Slevový týden.

Deník Slevový týden, 7. – 13. října 2019. Více informací naleznete ZDE