"I když samozřejmě největší zájem byl na začátku prodeje, tak poptávka neopadá a měsíčně prodáváme mezi 40.000 a 50.000 aršíků známek s Fifinkou," dodal. Známka s Fifinkou není poprvé označena cenou, ale jen písmenem, které označuje, že je určena na dopis doručovaný po ČR. Vedle toho pošta vydala dvě samolepicí známky s motivy od Alfonze Muchy, které jsou označeny rovněž písmeny pro posílání do zahraničí. Pro posílání po ČR slouží označení A, po Evropě E a do zámoří Z.

"Známky se lidem líbí a turisté je kupují jako upomínku na Česko. Rekord zatím byl, když si jeden zájemce koupil najednou 50 aršíků," uvedl Mravinac.
Známky označené písmeny platí i po případných změnách cen. Když si například nyní někdo nakoupí aršíky pro posílání do zahraničí, ušetří po zářijovém zdražení tři koruny na známce. Po známce s Fifinou budou následovat aršíky s dalšími postavičkami ze Čtyřlístku, tedy Myšpulínem, Bobíkem a Pinďou. Myšpulín má vyjít 20. října, ale pošta jej bude s ostatními kreslenými kamarády výjimečně nabízet už během výstavy Sběratel na začátku září.