Příjezd do maďarské metropole je načasován na 6:45 hodin, cestující by tak měli stihnout ranní a odpolední lety z místního letiště. „Reagujeme na časté podněty cestujících, kteří chtěli při cestování využít hustou síť letů nízkonákladových a dalších dopravců z Budapešti. Pokud se linka uchytí, nevylučujeme, že na budapešťské letiště prodloužíme i další spoje,“ říká Marcela Hamříková, obchodní ředitelka autobusů RegioJet.

V opačném směru vyjíždí z budapešťského letiště dopoledne v 10:15 a do Brna má příjezd v 16 hodin a do Prahy pak v 18:30. Jízdenky jsou dostupné již za 495 korun.

Z budapešťského letiště je totiž čím dál větší nabídka letů, přičemž dokonce vyhrálo titul nejlepšího letiště v regionu střední a východní Evropy. I proto se RegioJet rozhodl rozšířit své aktivity právě sem.

Dopravce také snížil ceny jízdenek ve svých autobusech mezi Prahou a Budapeští. Do Budapešti se tak dá nově cestovat již za 389 korun. Žluté autobusy jezdí až pětkrát denně v 2-3hodinových intervalech. V obou směrech tak každý den nabízejí kapacitu více než 600 míst.

Na linku do Budapešti nasazuje RegioJet moderní autobusy Irizar ve stylu Fun&Relax s dotykovými monitory v opěrkách sedaček s nabídkou filmů, hudby a her. V každém autobusu se o cestujících stará stevardka, která jim zdarma nabízí horké nápoje jako kávu, čaj nebo cappuccino.

Dopravce také začátkem roku zavedl i novou autobusovou linku Bratislava - Vídeň - Budapešť a do konce roku plánuje spustit i sít nových linek v Německu.

Nové spoje již uvedl do prodeje, jízdenky se dají zakoupit online na www.regiojet.cz a na všech prodejních místech RegioJetu a Student Agency.