S personálním posílením a změnou vlastnické struktury přichází SIRIUS Finance i s novým konceptem spolupráce, kdy se poradci a manažeři postupně stanou majiteli až dvou třetin akcií firmy. Podobný motivační program přitom žádná jiná finančně poradenská firma v Česku nenabízí.

„Naší zásadou je, že lidé, kteří firmu tvoří, ji také ve stejném poměru vlastní. Až se na trhu plně etablujeme, budou poradci a manažeři vlastnit v SIRIUS Finance 65 procent akcií,“ řekla generální ředitelka SIRIUS Finance Vladislava Cisarzová.


Podle jejích slov bude základní vstupenkou do firmy morálka a etika. „Férovost nebude v SIRIUS Finance jen líbivým marketingovým nástrojem, ale půjde o nedotknutelné pravidlo, jehož dodržování bude striktně vyžadováno,“ zdůraznila.

Úzká spolupráce a podpora růstu

Firma chce také těžit z úzké spolupráce s renomovanou hypoteční makléřskou firmou GEPARD Finance. Její vlastníci, mimo jiné Jan Kruntorád a Adolf Červinka, jsou původními zakladateli SIRIUS Finance. Obě společnosti nyní plánují využívat co možná nejvíce synergických efektů a navzájem se podporovat v dalším růstu.

„Přidanou hodnotou SIRIA pro GEPARD je možnost nabídnout klientům komplexní portfolio a řešení financí v celé jejich šíři. Tím celý klientský kmen ochráníme a stabilizujeme.” uvedl Červinka.