S personálním posílením a změnou vlastnické struktury přichází SIRIUS Finance i s novým konceptem spolupráce, kdy se poradci a manažeři postupně stanou majiteli až dvou třetin akcií firmy. Podobný motivační program přitom žádná jiná finančně poradenská firma v Česku nenabízí.

Premiér Andrej Babiš zahájil 3. září v Praze komunální a senátní kampaň pro říjnové volby. Na snímku lídr kandidátky v Praze Petr Stuchlík.
Švýcarská finanční skupina Swiss Life kupuje Fincentrum miliardáře Stuchlíka

„Naší zásadou je, že lidé, kteří firmu tvoří, ji také ve stejném poměru vlastní. Až se na trhu plně etablujeme, budou poradci a manažeři vlastnit v SIRIUS Finance 65 procent akcií,“ řekla generální ředitelka SIRIUS Finance Vladislava Cisarzová.


Podle jejích slov bude základní vstupenkou do firmy morálka a etika. „Férovost nebude v SIRIUS Finance jen líbivým marketingovým nástrojem, ale půjde o nedotknutelné pravidlo, jehož dodržování bude striktně vyžadováno,“ zdůraznila.

Úzká spolupráce a podpora růstu

Firma chce také těžit z úzké spolupráce s renomovanou hypoteční makléřskou firmou GEPARD Finance. Její vlastníci, mimo jiné Jan Kruntorád a Adolf Červinka, jsou původními zakladateli SIRIUS Finance. Obě společnosti nyní plánují využívat co možná nejvíce synergických efektů a navzájem se podporovat v dalším růstu.

„Přidanou hodnotou SIRIA pro GEPARD je možnost nabídnout klientům komplexní portfolio a řešení financí v celé jejich šíři. Tím celý klientský kmen ochráníme a stabilizujeme.” uvedl Červinka.

Ilustrační foto
Hypotéka podle nových pravidel? Poradíme vám, co je potřeba