SAM73: původní česká značka pohodlného módního oblečení

Nový majitelé očekávají v příštím roce souhrnné tržby UrbanStore.cz a SAM73 přes 600 milionů Kč. SAM73 měl v loňském roce obrat přes 250 milionů Kč. Nový vlastnící chtějí primárně rozvíjet SAM73 jako původní českou značku pohodlného módního oblečení.

"Převzetím SAM73 jsme vedle samotné sítě prodejen a značky, do které budeme dále investovat, získali zázemí pro e-shop UrbanStore.cz. Toto spojení může být pro obě značky prospěšné a čekáme, že budou vedle sebe silně růst," uvedl předseda představenstva Media Bohemia Daniel Sedláček.

"Známe český trh a preference českého zákazníka, proto věříme, že skvěle zavedenou značku SAM73 dokážeme nasměrovat k tomu, aby se zařadila mezi největší české producenty volnočasového sportovního zboží," dodal obchodní ředitel společnosti Prague Store CZ Pavel Hynek.

Značka SAM73 působí na trhu od roku 2004

V 80 prodejnách po celé ČR nabízí oblečení pro sport a volný čas od českých návrhářů. Majitelem společnost SAM 73 Aparrel byl podle obchodního rejstříku od července 2015 Pavel Paulišin.

MMS Digital je součástí mediální skupiny Media Bohemia, která provozuje 35 rádiových stanic jako jsou Rádio Blaník, síť Hitrádií, Fajn rádia, City 93.7 nebo Rock rádia. MMS Digital provozuje e-shopy jako je UrbanStore.cz, Cestuj.cz,Firmanazazitky.cz, nebo Bezrealitky.cz. Prague store CZ podniká přes 15 let na trhu značkového sportovního zboží.