Slovenská firma Saneca Trade, do jejíhož portfolia patří zejména věhlasná Indulona, změnila majitele. Za 8,5 milionu eur (v přepočtu 218 milionů korun) ji koupil holding rodiny Sarantisových z Řecka. Ten se od svého založení v roce 1930 rozšířil již do 35 zemích, hodnota jeho akcií vloni přesáhla 12 miliard korun.

V Česku je výrobce Sarantis znám především díky značce Astrid. Ta začínala v roce 1847 jako obchod s mýdlem v pražské Celetné ulici. Dnes vyrábí pleťové i opalovací krémy, laky na vlasy a balzámy na rty. Kromě Astridu a dalších výrobců kosmetiky vlastní Řekové také tři značky potřeb pro domácnost, mezi nimi i Korunku.

Krémy Indulona si na území bývalého Československa stále udržují dominantní pozici. Jen vloni se jich zde prodalo za 178 milionů. Vzhled výrobků značky Indulona v roce 2016 omladila agentura Leo Burnett, čímž se dosatala do sporu s konkurenční firmou Cormen z Bystřice nad Pernštejnem. S novým vlastníkem by se v Hlohovci měly začít vyrábět i nové produkty zaměřené na děti. 

Hospodářské noviny nicméně upozornily, že v domovském Řecku byla společnosti Sarantis spolu se značkami Christian Dior, L'Oréal nebo Estée Lauderu pokuta za kartel ve výši dvou milionů eur (více než 50 milionů korun). Vedení Sarantisu jakékoli provinění popřelo. 

Název Indulona byl inspirován poválečnou industrializací Československa. Odkazoval tak na hlavní úkol krému, totiž chránit ruce dělníků před vysycháním a podrážděním. Název vznikl až dodatečně, ještě v padesátých letech se krém z Hohovce nijak oficiálně nejmenoval.