Společnost zahájila ve čtvrtek 21. listopadu tradiční prodej kvalitních kavkazských jedlí z dánských plantáží, a to ve všech svých 56 prodejních centrech v ČR a 18 prodejnách na Slovensku. „Už řadu let patří kavkazské jedle k našemu standardnímu vánočnímu sortimentu a ukazuje se, že to bylo správné rozhodnutí.  V návaznosti na loňský úspěch s prodejem vánočních dekorací jsme letos rozšířili i tuto nabídku. Zákazníci mohou vybírat z více než 700 druhů interiérových a exteriérových dekorací,“ dodává Pobežal.

Mountfield nabízí ve svých prodejnách kavkazské jedle prvotřídní výběrové kvality. Dodávány jsou přímo z Dánska postupnými návozy, aby byla zaručena jejich čerstvost. Všechny stromky procházejí kontrolou kvality. Na dánské plantáže vysílá Mountfield své vlastní týmy inspektorů, kteří sami vybírají a označují stromky, které odpovídají garantované nejvyšší kvalitě.

Stromky mají dokonalý vzhled, podmanivou vůni, dlouhé, husté jehličí a také bohatou a pravidelnou korunu. V nabídce jsou různé velikosti od 100 cm až do 250 cm a za naprosto jedinečné ceny. Například cena nejvíce žádané velikosti stromku od 150 – 200 cm je od 499 Kč. Samozřejmostí jsou další doplňkové služby, jako je ořez a balení stromku.