Jde se o první konsolidaci cestovních kanceláří na českém trhu. Podle obratu blížícího se k hranici 750 milionů korun se nová skupina Travel Family stává sedmým největším hráčem na trhu se 70 tisíci klienty ročně. Působí na českém, slovenském a polském trhu.

Travel Family nabízí zájezdy do Chorvatska, Řecka a na Kypr. „Klienti jednotlivých tří silných tour operátorů se stávají součástí velké rodiny a nově získají řadu výhod navíc – nejširší nabídku na jednom místě, věrnostní slevu na jakýkoli zájezd, speciální výhodné akce a slevy v rámci rodiny,“ uvádí výkonná ředitelka Blanka Hrubá.

Všechny tři cestovní kanceláře jsou na českém trhu zavedenými značkami přes 27 let, CK Vítkovice Tours se zaměřuje na Chorvatsko s více jak 350 pobytovými místy, Viamare a VTT pak mají s 30 ostrovy nabídku na Řecko, řecké ostrovy a Kypr.

Vysoké ambice

Skupina cílí na tržby v hodnotě jedné miliardy korun a chce posílit své postavení na českém trhu cestovního ruchu. „Naším cílem je nadále růst, proto se díváme po nových příležitostech na trhu. Zajímají nás akvizičně další specializované cestovní kanceláře, které by vhodně doplnily nabídku naší rodiny," dodává za TNI Group, vlastníka skupiny Travel Family Ivan Lackovič.

O Travel Family
Travel Family představuje zájezdy do 63 destinací, 11 zemí světa a 550 pobytových míst. Skupina zastřešuje tři české cestovní kanceláře CK Vítkovice Tours, CK Viamare a CK VTT. Skupina nabízí na českém trhu dovolenou na Chorvatsko, Řecko a Kypr. Kromě těchto destinací se zaměřuje také na Bulharsko, Černou horu, Sicílii, Itálii, Maltu, Turecko, Maďarsko či Slovensko. V současnosti má skupina 10 poboček v ČR.