Z jeho 23 tiketů jich plných 17 neklaplo. To ale sázkaře z Uherského Hradiště nemusí rmoutit, protože šestice výherních pro něj znamenala zisk téměř 16 milionů korun. A ačkoli o víkendu právě vrcholil hokejový šampionát, obešel se tento fanda ve svých tipech zcela bez zimních sportů.

Životní tiket obsahoval 30 zápasů plus za věrnostní body „přikoupené“ kursové zvýhodnění. A podstatné bylo rozhodnutí ho podat rovnou třikrát. Vedle zápasů ze španělské házené se na tiketu objevil i třeba litevský basket, všemu ale dominoval fotbal. Itálie, Španělsko, Turecko, Kazachstán a nechybělo ani Česko. Kdyby Sparta neudolala Olomouc, tak by se na Slovácku neslavilo.

„Čas od času se objeví nějaká ta plachta, tiket se spoustou příležitostí a obrovským kursem, který prostě vyjde a nás to pak stojí velké peníze,“ hořekoval hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák. Je ale přesvědčen, že tahle výhra nebyla dílem náhody, sestavení zlatého tiketu mohlo podle něj zabrat i několik hodin.

„Tento klient si poctivě nastudoval, kterým týmům ke konci sezony o něco jde, kdo má jakou motivaci. Klobouk dolů před takovým přístupem. Štěstí je vždycky trochu potřeba, ale tady se mu šlo hodně naproti,“ dodal Hanák. 

Výhru 15 milionů z prvních tří tiketů už klient v podstatě jenom vylepšil dalšími třemi trefenými plachtami postavenými na stejném základě. Na jedné bral 318 tisíc, na druhé 275 a na třetí 92 tisíc. Jeho celková bilance za víkend tak po odečtení vkladů dosáhla 15,64 milionu korun.