Trabant 601S vyrobený v roce 1978 Leoš Mareš předal po středečním koncertě zástupcům holdingu CSG. Ti moderátorovi na oplátku věnovali šek v hodnotě jednoho milionu korun, který putuje na pomoc dětem.

„Nejdražší trabant v Česku za milion korun vydražil holding CSG, který vyrábí vozy Tatra, Avia nebo například hodinky Prim,“ uvedl Leoš Mareš na svém Instagramu a dodal: „Bylo by fajn ten šek předat 26. května, kdy je Běh pro Kuře, tak by bylo skvělé, kdybychom tam mohli přijet tatrou a trabantem a šek předat.“

Zbrojař Jaroslav Strnad
Impérium zbrojaře Strnada roste. Czechoslovak Group koupil vývojáře Cs Soft

Moderátor vyhlásil charitativní aukci na svém instagramovém profilu poté, co uzavřel sázku a jeden měsíc jezdil pouze trabantem. Vyvolávací cenu za vůz stanovil na rovný jeden milion korun. Jako první dražitel se přihlásil právě CSG a moderátorův trabant nakonec i získal.

„Jsme moc rádi, že jsme se mohli do takového projektu, který pomáhá dobré věci, zapojit. Spojení Leoše Mareše a charity je vždy výjimečná záležitost. Moc se těšíme na Běh pro Kuře, během něhož oficiálně předáme šek na jeden milion korun na sbírku Kuře,“ řekl Lukáš Novotný, vedoucí marketingu CSG.

Prezident Miloš Zeman navštívil obyvatele Bučovic. Stal se tak druhým prezidentem, který tak učinil. Hned po Tomáši Garrigue Masarykovi.
Zeman dostal dva miliony na kampaň. Poskytl mu je zbrojař Strnad

Portfolio holdingu zahrnuje výrobu a prodej strojírenských produktů pro automobilový, železniční a letecký průmysl či brzdových systémů pro kolejová vozidla, hodinářský průmysl, speciálních vozidel, terénních nákladních automobilů, zbraní a zbraňových systémů či munice. Do skupiny patří kopřivnická Tatra, v dubnu 2016 skupina koupila automobilku Avia. Podniky dohromady v roce 2017 zaměstnávaly více než 8000 osob a v roce 2016 vygenerovaly tržby v hodnotě 15,4 miliardy korun.

Czechoslovak Group založil a vlastnil český podnikatel Jaroslav Strnad, předal jej ale svému synovi Michalovi, který firmu také řídí z pozice generálního ředitele.

Vítkovická ocelárna.
Vítkovice Heavy Machinery obnovily provoz ocelárny. Výplaty přišly včas
Pro svou lásku Moniku by snesl i modré z nebe.
Leoš Mareš se tajně oženil. Obřad proběhl v kostele v Litomyšli