V kategorii Účty uspěla opět Fio banka se svým osobním účtem bez poplatků. Nejlepší hypotéku měla UniCredit Bank. V kategorii Úvěry zvítězila půjčka na bydlení UniCredit Bank. V penzijním spoření získalo Zlatou korunu doplňkové penzijní připojištění Allianz. V kategorii Životní pojištění zvítězilo již poosmé FLEXI životní pojištění Pojišťovny České spořitelny.

Jako nejlepší Stavební spoření bylo vybrán Úvěr od Buřinky Stavební spořitelny České spořitelny. Mezi platebními kartami zvítězila De Luxe karta Raiffeisenbank. Dále pořadatelé zvolili vítězem neživotního pojištění autopojištění Allianz, obchodníkem s cennými papíry Fio e-broker a podílovým fondem Active Invest společnosti Conseq IM.

Cenu veřejnosti získal běžný účet Equa bank před mKontem mBank a kreditní kartou Cetelem. Cenu podnikatelů obdrželo mKonto Business. V kategorii on-line aplikací vyhrál Šanon od Air Bank.

Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo 191 produktů od 74 finančních společností. Nejlepší produkty v 16 kategoriích vybírá Finanční akademie složená z 365 finančních odborníků. Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu od roku 2003. Od začátku soutěže se jí zúčastňují všechny významné banky, pojišťovny, leasingové, investiční a další finanční společnosti.