Málo platné, život v reprezentační bublině je poněkud jednotvárný. Proto fotbalová reprezentace narušila koloběh tréninků a zápasů během volného dne klasickým teambuildingem - společnou návštěvou střelnice. 

Hráči ve čtvrtek poprvé během Eura neabsolvovali pravidelnou dávku na hřišti. Pod dohledem odborníků si vyzkoušeli, jaké to je střílet i na něco jiného než na branku. 

Milan Baroš během Eura 2004 nasázel pět branek. Dvě z nich obstaral ve čtvrtfinále proti Dánsku.
Génius Poborský, snajpr Baroš, kat Ronaldo. Připomeňte si české boje v play-off

"Záměrně jsme vybrali venkovní prostředí, kam v danou chvíli neměl přístup nikdo jiný než členové reprezentace. Striktně jsme dodrželi naši covidovou bublinu i další přísná hygienická opatření," uvedl na webu FAČR reprezentační manažer Libor Sionko.

"Chtěli jsme na pár hodin změnit prostředí, protože tým je pohromadě už čtyři týdny a má za sebou náročný program s postupem z těžké základní skupiny. Věříme, že v přípravě na zápasy je důležité i správné psychické rozpoložení," dodal Sionko. 

Aleš Matějů by mohl proti Nizozemsku začít v základní sestavě.
Nahradí Bořila? Matějů si věří: Ale prodávat jsem se nepřijel, hlavní je tým

V pátek už na svěřence kouče Jaroslava Šilhavého čeká opět trénink a v sobotu se národní mužstvo přesune do Budapešti, kde o den později absolvuje osmifinále proti Nizozemsku. Využijí hráči v ostře sledovaném duelu zkušenosti ze střelnice?