deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
VYBRAT REGION

KOMPLETNÍ PŘEHLED ZÁPASŮ

11. června (pátek)
11.06 od 21:00 Turecko Turecko - Itálie Itálie 0 : 3
12. června (sobota)
12.06 od 15:00 Wales Wales - Švýcarsko Švýcarsko 1 : 1
12.06 od 18:00 Dánsko Dánsko - Finsko Finsko 0 : 1
12.06 od 21:00 Belgie Belgie - Rusko Rusko 3 : 0
13. června (neděle)
13.06 od 15:00 Anglie Anglie - Chorvatsko Chorvatsko 1 : 0
13.06 od 18:00 Rakousko Rakousko - Severní Makedonie Severní Makedonie 3 : 1
13.06 od 21:00 Nizozemsko Nizozemsko - Ukrajina Ukrajina 3 : 2
14. června (pondělí)
14.06 od 15:00 Česko Česko - Skotsko Skotsko 2 : 0
14.06 od 18:00 Polsko Polsko - Slovensko Slovensko 1 : 2
14.06 od 21:00 Španělsko Španělsko - Švédsko Švédsko 0 : 0
15. června (úterý)
15.06 od 18:00 Portugalsko Portugalsko - Maďarsko Maďarsko 3 : 0
15.06 od 21:00 Francie Francie - Německo Německo 1 : 0
16. června (středa)
16.06 od 15:00 Finsko Finsko - Rusko Rusko 0 : 1
16.06 od 18:00 Turecko Turecko - Wales Wales 0 : 2
16.06 od 21:00 Itálie Itálie - Švýcarsko Švýcarsko 3 : 0
17. června (čtvrtek)
17.06 od 15:00 Dánsko Dánsko - Belgie Belgie 1 : 2
17.06 od 15:00 Ukrajina Ukrajina - Severní Makedonie Severní Makedonie 2 : 1
17.06 od 21:00 Nizozemsko Nizozemsko - Rakousko Rakousko 2 : 0
18. června (pátek)
18.06 od 15:00 Švédsko Švédsko - Slovensko Slovensko 1 : 0
18.06 od 18:00 Chorvatsko Chorvatsko - Česko Česko 1 : 1
18.06 od 21:00 Anglie Anglie - Skotsko Skotsko 0 : 0
19. června (sobota)
19.06 od 15:00 Francie Francie - Maďarsko Maďarsko 1 : 1
19.06 od 18:00 Portugalsko Portugalsko - Německo Německo 2 : 4
19.06 od 21:00 Španělsko Španělsko - Polsko Polsko 1 : 1
20. června (neděle)
20.06 od 18:00 Švýcarsko Švýcarsko - Turecko Turecko 3 : 1
20.06 od 18:00 Itálie Itálie - Wales Wales 1 : 0
21. června (pondělí)
21.06 od 18:00 Ukrajina Ukrajina - Rakousko Rakousko 0 : 1
21.06 od 18:00 Severní Makedonie Severní Makedonie - Nizozemsko Nizozemsko 0 : 3
21.06 od 21:00 Rusko Rusko - Dánsko Dánsko 1 : 4
21.06 od 21:00 Finsko Finsko - Belgie Belgie 0 : 2
22. června (úterý)
22.06 od 21:00 Skotsko Skotsko - Chorvatsko Chorvatsko 1 : 3
22.06 od 21:00 Česko Česko - Anglie Anglie 0 : 1
23. června (středa)
23.06 od 18:00 Slovensko Slovensko - Španělsko Španělsko 0 : 5
23.06 od 18:00 Švédsko Švédsko - Polsko Polsko 3 : 2
23.06 od 21:00 Německo Německo - Maďarsko Maďarsko 2 : 2
23.06 od 21:00 Portugalsko Portugalsko - Francie Francie 2 : 2
26. června (sobota)
26.06 od 18:00 Wales Wales - Dánsko Dánsko 0 : 4
26.06 od 21:00 Itálie Itálie - Rakousko Rakousko 2 : 1 PP
27. června (neděle)
27.06 od 18:00 Nizozemsko Nizozemsko - Česko Česko 0 : 2
27.06 od 21:00 Belgie Belgie - Portugalsko Portugalsko 1 : 0
28. června (pondělí)
28.06 od 18:00 Chorvatsko Chorvatsko - Španělsko Španělsko 3 : 5 PP
28.06 od 21:00 Francie Francie - Švýcarsko Švýcarsko 3 : 3 (4:5 P)
29. června (úterý)
29.06 od 18:00 Anglie Anglie - Německo Německo 2 : 0
29.06 od 21:00 Švédsko Švédsko - Ukrajina Ukrajina 1 : 2 PP
02. července (pátek)
02.07 od 18:00 Švýcarsko Švýcarsko - Španělsko Španělsko 1 : 1 (1:3 P)
02.07 od 21:00 Belgie Belgie - Itálie Itálie 1 : 2
03. července (sobota)
03.07 od 18:00 Česko Česko - Dánsko Dánsko 1 : 2
03.07 od 21:00 Ukrajina Ukrajina - Anglie Anglie 0 : 4
06. července (úterý)
06.07 od 21:00 Itálie Itálie - Španělsko Španělsko 1 : 1 (4:2 P)
07. července (středa)
07.07 od 21:00 Anglie Anglie - Dánsko Dánsko 2 : 1 PP
11. července (neděle)
11.07 od 21:00 Itálie Itálie - Anglie Anglie 2 : 1 (3:2 P)

ZPRÁVY Z EURO 2020

Euro 2020
11.7. | 21:00 Itálie - Anglie
7.7. | 21:00 Anglie - Dánsko
6.7. | 21:00 Itálie - Španělsko
3.7. | 21:00 Ukrajina - Anglie
3.7. | 18:00 Česko - Dánsko
2.7. | 21:00 Belgie - Itálie
2.7. | 18:00 Švýcarsko - Španělsko
29.6. | 21:00 Švédsko - Ukrajina
29.6. | 18:00 Anglie - Německo
28.6. | 21:00 Francie - Švýcarsko

Na MS ve fotbale 2018 v Rusku se probojovalo 32 týmů. Domácí měli účast zajištěnou, ostatní museli bojovat v kvalifikaci.

Z té vzešli čtyři zástupci z Asie (Saúdská Arábie, Írán, Japonsko, Jižní Korea), osm z Ameriky (Brazílie, Argentina, Peru, Mexiko, Uruguay, Kostarika, Panama, Kolumbie), pět z Afriky (Senegal, Egypt, Tunisko, Maroko, Nigérie), třináct z Evropy (Anglie, Francie, Švédsko, Dánsko, Španělsko, Portugalsko, Srbsko, Island, Polsko, Německo, Švýcarsko, Chorvatsko, Belgie) a také Austrálie, která uspěla v asijsko-americké baráži.

Účastníci byli rozděleni do osmi skupin, všechny zápasy základní i vyřazovací části odehrají na dvanácti stadionech v jedenácti městech. Úvod i konec turnaje hostí osmdesátitisícové Lužniki v Moskvě. Výkop turnaje je 14. června, poslední hvizd zazní 15. července.

Z každé skupiny postoupí dva týmy do play-off. V osmifinále (30. června - 3. července) se utká vždy první s druhým mezi těmito skupinami - A-B, C-D, E-F, G-H. Vyřazovací část pak pokračuje klasicky čtvrtfinálovými duely (6. a 7. července), semifinále (10 a 11. července) a medailovými zápasy (14. a 15. července).

Rozdělení skupin:

Skupina A: Rusko, Saúdská Arábie, Egypt, Uruguay

Skupina B: Portugalsko, Španělsko, Maroko, Írán

Skupina C: Francie, Austrálie, Peru, Dánsko

Skupina D: Argentina, Island, Chorvatsko, Nigérie

Skupina E: Brazílie, Švýcarsko, Kostarika, Srbsko

Skupina F: Německo, Mexiko, Švédsko, Jižní Korea

Skupina G: Belgie, Panama, Tunisko, Anglie