Několik týdnů kolovaly médii a internetovými portály fámy, že Bruni-Sarkozy svým vystupováním ve filmových záběrech nepůsobila dostatečně přesvědčivě a že některé scény musel Allen vystřihnout. Jiné se zase prý točily víc než dvacetkrát jen proto, že je bývalá modelka dostatečně nezvládala. Například němou scénu, v níž má vyjít z obchodu s francouzskou bagetou v ruce, prý neherečka točila až pětatřicetkrát… V tisku se objevily zprávy, že se Allen proto rozhodl opakovat dané úseky s mladou francouzskou herečkou Léou Seydoux. Podle mluvčí této herečky to ale není pravda. Francouzské první dámě role muzejní kustodky zůstane a její mladičká kolegyně, herečka Léa Seydoux dostala od režiséra jinou vedlejší postavu.

Woody Allen točí svůj nový film v Paříži.

Romantická komedie v Paříži

Woody Allen natáčí romantickou komedii o páru, do jehož života zasáhne osudově cesta do Paříže. Hraje v něm řada známých tváří, mimo jiné Adrien Brody, Marion Cotillard -držitelka Oscara a Českého lva za titulní roli Edith Piaf ve stejnojmenném filmu, a Owen Wilson. Pro Carlu Bruni je to premiéra ve světě filmu. Na kameru je ale zvyklá – původně pracovala jako modelka, později byla úspěšnou zpěvačkou a skladatelkou. Prezidenta Nicolase Sarkozyho si vzala předloni.

Woody Allen točí svůj nový film v Paříži. Na snímku režisér a herečka Rachel McAdams

Jako vždy, u Allena hrají herci první hollywoodské ligy

Půlnoc v Paříži se natáčí v řadě romantických míst Paříže, například v Rue Mouffetard, známé uličce obchůdků, hospůdek a kavárniček v srdci Latinské čtvrti. V dobově laděném snímku si zahrají i staré vozy Peugot, které pro natáčení vyčlenilo muzeum l’Aventure Peugeot de Sochaux.

(zdroj: ČTK)