Čeští filmaři ale nadále natáčejí, v postprodukci je řada snímků. Naštěstí pro ně zůstává kromě Státního fondu kinematografie i dotací ministerstva kultury také podpora dlouholetého partnera domácí filmové tvorby, společnosti innogy.

Ve své sedmnácté sezóně se podílí na koprodukci čtyř filmů - Srdce na dlani Martina Horského, Poslední závod Tomáše Hodana, Po čem muži touží 2 Rudolfa Havlíka a Grand Prix Jana Prušinovského.

Film Poslední závod se natáčel na autentických místech a v extrémních podmínkách, včetně hřebene Krkonoš.
Poslední závod. Tvůrci zveřejnili první záběry z filmu o Hančovi a Vrbatovi

Komedie Martina Horského je plánovaná na leden 2022 a je určena všem, kteří věří na lásku, která nás může potkat kdekoliv. V hlavních rolích hrají Eliška Balzerová, Bolek Polívka a Vladimír Polívka.

Poslední závod Tomáše Hodana (odložen na únor) se vrací k neblahému závodu na lyžích v Krkonoších 1913, během něhož zahynuli Bohumil Hanč a Václav Vrbata.  Studiem dobových materiálů se tvůrcům podařilo zrekonstruovat závod minutu po minutě. Zahráli si v něm Kryštof Hádek, Marek Adamczyk a Oldřich Kaiser.

Road movie i nenáročná komedie 

Kryštofa Hádka uvidíme také v road movie Jana Prušinovského Grand Prix (listopad 2022). Vypráví o třech mladících, kteří se kvůli Velké ceně Španělska Formule 1 vydávají ze severních Čech na dlouhou pouť Evropou.

Čarodějka Saxana z filmu Dívka na koštěti
KVÍZ: Ty si z nás děláš šoufky, Kudláčková! Jak dobře znáte Dívku na koštěti?

Havlíkův příběh Po čem muži touží 2 je návratem k nenáročné komedii, v níž se s různými životními situacemi pere žena v mužském těle. Dosud innogy pomohla na plátna kin více než osmi desítkám celovečerních hraných i dokumentárních filmů.