Předplatitelé dostanou po spuštění služby rovnou solidní bonus - přístup k americkému seriálu Boba Fett: Zákon podsvětí a také oběma řadám Mandalorian. Kromě toho bude k mání kompletní sága Skywalkerů – Star Wars Epizoda 1 až 9. Fanoušci superhrdinů budou moci vybírat ze čtyřicítky Marvel filmů, včetně posledního snímku Shang-Chi a legenda o deseti prstenech nominovaného na Oscara a filmů Eternals, Avengers: Endgame či Captain Marvel. Na Disney+ najdou také přes 30 Marvel seriálů včetně Moon Knight, Loki a WandaVision.

Alicia Vikanderová jako Mira v sérii Irma Vep
Sjíždím platformy, ale bez kina nemohu být, říká oscarová Alicia Vikanderová

 K dispozici bude přes 300 titulů z produkce Disney a Pixar, mimo jiné celá kolekce Příběh hraček, film Duše a na Oscara nominovaný snímek Luca. Od společnosti Walt Disney Animation Studios tu najdete oscarové projekty Encanto nebo Cruella s Emmou Stoneovou v hlavní roli. Pro příznivce National Geographic jsou tu dokumenty Záchrana a Free Solo z dílny oceněných režisérů a producentů E. Chai Vasarhelyiho a Jimmyho China, vedle nich si můžete užít i populární přírodovědné seriály Svět očima Jeffa Goldbluma nebo Gordon Ramsay: Do neznáma.

Detektivky i animované hity

Do programu jsou zařazeny i novinky jako detektivka Smrt na Nilu režiséra Kennetha Branagha, který tu ztvárnil hlavní roli Hercula Poirota a chybět nebudou ani populární seriály, jako jsou Simpsonovi, Chirurgové, Záchranáři L. A. či Black-ish. Díky bezkonkurenčnímu přístupu k produkci studií Disney mohou uživatelé a jejich děti streamovat oblíbené animované pohádky Popelka, Na vlásku, Princezna a žabák, Malá mořská víla, Ledové království, Raya a drak či Mulan. Přístup budou mít také ke stovkám seriálů a speciálů z Disney Channel, například Kouzelná Beruška a Černý kocour nebo Phineas a Ferb.

Ilustrační snímek
Boj o diváka. Disney+ osloví rodiny, těží z marvelovek a dabingu, míní expert

Zájemci se mohou zaregistrovat už teď a využít exkluzivní zaváděcí nabídky předplatného za cenu 1 590 Kč. Nabídka platí pouze při předregistraci do půlnoci 13. června a nabízí 12 měsíců předplatného za cenu 8 (běžné ceny měsíčního předplatného). Běžná cena na měsíc při spuštění služby činí 199 Kč, roční 1 990 korun.

Diváci mohou program sledovat ve vysoké kvalitě až na čtyřech zařízeních zároveň, u vybraných titulů je k dispozici rozlišení 4K. Je také možnost nastavit si až sedm různých profilů včetně dětských, které umožní pouštět pouze obsah vhodný pro příslušný věk.