Josef s Jindřiškou si žijí více méně klidný a spokojený život. On je bývalý fotbalista pražských Bohemians, dnes už jen příležitostný rozhodčí. Fotbalu stále a velmi rád fandí, převážně doma na gauči, nejlépe s lahví piva v ruce.  A vůbec mu nevadí, že je tak trochu pod pantoflem. Jeho žena je bývalá modelka, která vlastní kosmetický salon a velmi prožívá osudy celebrit, o nichž si čte v bulváru. Jejich zavedený životní stereotyp naruší příjezd excentrické a cynické tchyně Květy, která chod domácnosti obrátí vzhůru nohama. Tchyně se brzy stává postrachem celé rodiny. Do všeho mluví, všechno zná nejlépe, všechno kritizuje. Nikdy nevíš, kdy se objeví, kdy zaútočí.

Prima nasazuje do vysílání nový komediální seriál s česko-slovenským hereckým obsazením Drahá tchyně. V hlavní roli je Jana Švandová.

Pro diváky bude tahákem nejen příběh samotný, ale hlavně hvězdné česko-slovenské obsazení.  Zběsilou tchyni Květu, která kdysi tancovala, trochu hrála divadlo a účinkovala ve filmu, nostalgicky vzpomíná na dobu, kdy byla slavná a nemůže se smířit s tím, že si její dcera vzala „jen" fotbalistu, hraje Jana Švandová.  V roli jejího zetě Josefa se divákům představí Peter Marcin, jeho manželku a Květinu dceru Jindřišku, která nepatří zrovna mezi intelektuálky, si vychutnala Sabina Laurinová. Do rodiny patří také Josefův otec Karel, policajt v důchodu a milovník zbraní a kriminálních zápletek, kterému se stýská po dobách totality. Toho si v Drahé tchyni zahrál Marián Labuda.  V dalších rolích se představí Roman Mrázik jako podnájemník Duško a Dominika Richterová coby poněkud rozmazlená dcera – studentka vysoké školy ekonomické Michaela.

Prima nasazuje do vysílání nový komediální seriál s česko-slovenským hereckým obsazením Drahá tchyně. V hlavní roli je Jana Švandová.

Sitcom Drahá tchyně uvidíte od 29.10. každé úterý ve 21.35 hod. na Primě.