Aréna národů

Pod onou mezinárodní zábavnou show se skrývá Aréna národů, která se natáčela v květnu loňského roku ve francouzském městečku Cerny nedaleko Paříže a která vychází z nejlepších tradic Her bez hranic. Soutěžící se do ní přihlásili nikoliv kvůli slávě nebo finančním výhrám, ale čistě proto, aby si užili pořádnou dávku legrace, slušnou porci adrenalinu, ale i boj o nejlepší pozici našeho národa v konkurenci Francouzů, Rusů, Ukrajinců, Britů, Číňanů, Arménů a Bělorusů. Velkou oporou jim byli Aleš Háma a Aleš Valenta, kteří budou každou sobotu večer svým vtipem jednotlivá soutěžní klání na obrazovce provázet. „Natáčení bylo nádherné. Už jsem byl v minulosti na Hrách bez hranic, takže jsem trošku věděl, do čeho jdeme. Nakonec ale všechno má očekávání předčilo. Teď jenom doufám, že z televizních obrazovek půjde na diváky ta nádherná atmosféra a emoce, které jsme s aktéry těch nejpodivuhodnějších disciplín zažívali,“ uvedl Aleš Valenta.

Cesty domů

Milovníci seriálů se opět dočkají Cest domů, které přivedou do premiérových příběhů několik nových postav v čele s Carmen Myerovou, Igorem Barešem a Lindou Rybovou, i druhé řady Zázraků života, odehrávajících se na klinice pro asistovanou reprodukci. Vedle profesora Diamanta v podání Jiřího Ornesta se v něm objeví jeho moudrá partnerka Vlasta (Veronika Freimanová), nerozhodná Ela (Jana Plodková), věčný smolař Marek Tichý (Igor Chmela), nestálý embryolog David Salač (Roman Zach), jeho zoufalá manželka Monika (Tatiana Vilhelmová, sympatická a rázná doktorka Dana Vránová (Klára Issová) či pohledný neonatolog Jan Mácha (Saša Rašilov).

Vrací se doktorka Cajthamlová

Podvečery na Prima family budou jako doposud patřit kulinářské show Prostřeno!, která po reprízách nabídne premiérové díly, po loňské sérii se na obrazovky vrátí i seznamka Farmář hledá ženu a Jste to, co jíte s odborníky na hubnutí – doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a výživovým specialistou Petrem Havlíčkem. Ve výčtu pořadů nechybí ani Nikdo není dokonalý Speciál, Show Jana Krause, Partička, Soukromá dramata a Top Star magazín, jehož průvodkyní už nebude Mahulena Bočanová, ale Gábina Partyšová.

Hotel Paradise

Už avizovaná reality show Hotel Paradise se „zabydlí“ od března na Prima love. „Její princip je podobný jako u Vyvolených, akorát, že Hotel Paradise je čistokrevná seznamka. Vybrali jsme několik desítek seznámení i intrik chtivých mladých lidí, které odvezeme do Dominikánské republiky, a budeme sledovat jejich počínání,“ sdělil programový ředitel FTV Prima Petr Vladyka. Moderátorkou show bude Martina Gavriely, která se na Prima love chopí i role průvodkyně nového Top Star magazínu z hvězdičkou (nabídne ještě více informací o aktuálních bulvárních kauzách českých hvězd).

2012 Apokalypsa

Prima COOL naservíruje v duchu mayské teorie o blížím se konci světa návod na to, jak přežít – v pořadu 2012 Apokalypsa ukáže kombinace katastrofických scén z filmu režiséra Rolanda Emmericha 2012 s trikovými záběry. Pánové se mohou těšit i na Těžkou dřinu a peprný týdeník s příznačným názvem menZONE.