Televize pokračuje v zajetých seriálech

K sedmičlenné partičce starých známých přibude v nových dílech Comebacku, které bude televize Nova vysílat od 3. března každou středu večer, ještě klávesák Šimara v podání Josefa Poláška. Ten už s Tomim Pacim vystupoval v 80. letech a řídí se heslem – hlavně žádné zmatky. Je mimochodem velice citlivý na své staré východoněmecké klávesy značky Wartburg, do jejichž paměti se vejdou čtyři skladby a Lohengrin.

Součástí jarní nabídky televize Nova bude i pátá řada seriálu Pojišťovna štěstí (od 7. března). O ředitele rodinné pojišťovny Tomáše Krause (Miroslav Etzler), jehož štěstí se zhroutilo tragickým odchodem manželky Anny, se v ní budou přetahovat dvě ženy – Jolana (Jitka Schneiderová) a Klára (Kateřina Winterová).

S dalšími příběhy přispěchají i populární Ordinace v růžové zahradě 2 (novinkou bude otevření traumaambulance a traumasálu) a Ulice, jejíž obyvatelé mezi sebou uvítají několik dalších známých tváří. Patří mezi ně například Jiří Dvořák, který coby vdovec Ondřej Kraus velmi imponuje Báře Jordánové (Tereza Brodská), nebo Otakar Brousek ml. a Vladimír Brabec jako otec a syn Kreuzerovi.

Nový publicistický formát Vizita

Zcela novým je publicistický formát s dokumentárními prvky Vizita, který nechá nahlédnout do soukromí lidí stižených velmi vážnými chorobami. Na obrazovce se bude jejich „souboj s osudem“ objevovat každou středu ve 22 hodin.

Filmové premiéry

Z premiérových filmů se mohou diváci těšit na dvě komedie Jana Hřebejka – U mě dobrý a Nestyda, hořkou komedii Jana Prušinovského František je děvkař a snímek Martina Kotíka Vy nám taky, šéfe!

Ze zahraniční produkce určitě potěší Harry Potter: Fénixův řád, Dannyho parťáci 3, Křižovatka smrti 3 či Shrek Třetí. Nebo také seriál Zvíře, který je vzpomínkou na Patricka Swayzeho v jeho poslední životní roli.