„Lance nám bude všem velmi chybět. Prosím, respektujte soukromí jeho rodiny,“ uvedla v prohlášení Hansenová. Příčina úmrtí podle ní byla přirozená. Ve zprávě pro média informovala, že policie byla do hercova domu v Kalifornii zavolaná v pátek okolo 09:30 místního času (17:30 SEČ).

Agentura AP popsala Reddicka jako typově vyhraněného herce, jehož postavy byly autoritativní, rezervované, odtažité a někdy až zlověstné. Během své kariéry byl často obsazovaný do rolí málomluvných, ale noblesních a osobitých mužů v obleku či uniformě.

Brendan Fraser přebírá cenu za nejlepší herecký výkon v hlavní roli za film Velryba
Ze dna až k Oscarovi. Proč zmizel Brendan Fraser z plátna? Ničilo ho trauma

Jako „silného a šarmantního“ muže Reddicka na twitteru označil jeho kolega ze seriálu The Wire - Špína Baltimoru Wendell Pierce. Režisér filmové série John Wick Chad Stahelski a hlavní hvězda filmů Keanu Reeves uvedli, že nadcházející pátý díl věnují Reddickovi, jehož ztráta je “hluboce zarmoutila“.

Věnoval se i hudbě 

Reddick se narodil v roce 1962 v Baltimoru. Vystudoval herectví na Yaleově univerzitě a objevil se v několika vedlejších rolích v amerických kriminálních seriálech včetně Kriminálky Miami nebo Zákon a pořádek a v dalších sériích jako Bosch nebo American Horror Story.

Zdroj: Youtube

Kromě herectví se věnoval i hudbě, vystudoval prestižní Eastman School of Music na Rochesterské univerzitě. První album vydal v roce 2011.

Zůstala po něm manželka Stephanie a děti Yvonne a Christopher.