Na druhém místě vstupuje do žebříčku dramatický film režiséra Clinta Eastwooda Sully: Zázrak na řece Hudson. Rekonstrukci události z ledna 2009, kdy kapitán Chesley "Sully" Sullenberger nouzově přistál s poškozeným letadlem na newyorské řece Hudson a zachránil tak život 155 pasažérů na palubě, sledovalo o víkendu v 91 kinech téměř 12.000 diváků. Na třetím místě je stejně jako v minulém týdnu mládeži nepřístupný počítačem animovaný film Buchty a klobásy. Vulgární vyprávění o skupině potravin, které se pod vedením odvážné uzeniny rozhodnou odhalit pravdu o své existenci, za tři týdny vidělo více než 76.000 návštěvníků kin.

Na čtvrtém místě skončila další novinka, americké drama Nerve: Hra o život. Snímek o nebezpečím skrytém v online hře o premiérovém víkendu v 72 kinech vidělo téměř 9500 lidí. Ze druhého na páté místo klesl snímek kombinující herce a postavy vytvořené počítačem Obr Dobr, natočený režisérem Stevenem Spielbergem podle stejnojmenné knižní předlohy Roalda Dahla. Za dva týdny zaznamenal necelých 32.500 návštěvníků.

Z českých filmů jsou v první dvacítce čtyři snímky. Nejlépe se na 10. místě umístila komedie Zdeňka Trošky Strašidla, na 13. místě je nový film Zloději zelených koní, 18. se umístila krimi Taxi 121 a na 19. místě je komedie Sezn@mka.

Ve čtvrtek do tuzemských kin dorazí americký film Ve jménu krve, v němž se Mel Gibson představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu Hells Angel, romantická komedie s Renée Zellwegerovou Dítě Bridget Jonesové, japonský animovaný snímek Cesta do fantazie, americký akční thriller Mechanik zabiják: Vzkříšení a hudební dokument Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years. Na diváky čeká i trojice českých filmů - komedie Prázdniny v Provence s Vojtou Kotkem, Jakubem Prachařem a Kryštofem Hádkem v hlavních rolích, poslední film režiséra Jana Němce Vlk z Královských Vinohrad a sportovní dokument FC Roma o problémech fotbalového týmu složeného převážně z romských hráčů.