Potrvá až do začátku června a potkáte se tu s příběhy všech známých postav Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Strážců galaxie a samozřejmě i s filmy, kde vystupuje celá partička Avengers.

Desítky hodin zábavy

Celkem se HBO podařilo zajistit sedmnáct titulů, které postupně přidává na HBO GO a HBO OD. Je to dobrý tah, komiksové filmy se pravidelně umisťují v měsíčních žebříčcích nejsledovanějších titulů a kdy jindy si na ně udělat čas než během nucené izolace?

Marvelovky neběží na HBO zároveň, stanice udržuje sedmidenní rozestupy, takže každý týden přináší alespoň tři nové filmy. Posledním bude dramatické finále střetu Avengers s Titánem Thanosem ve filmu Endgame, což je mimochodem druhý nejvýdělečnější film v historii (přes 2,5 miliardy dolarů), nejnavštěvovanější debut v kinech IMAX a nejúspěšnější víkendový film u nás, který dosáhl takřka na milion diváků.

Od 10. dubna je na HBO GO dostupná celá trilogie milionáře, playboye a filantropa Tonyho Starka alias Iron Mana, jedné z nejcharismatičtějších postav série v brilantním podání Roberta Downeyho ml., vše s dabingem i českými titulky.

Od 17. dubna se fanoušci dočkají Kapitána Ameriky rovněž trilogie, včetně Kapitán Amerika: Občanská válka, kde se utká právě s Iron Manem. Další týden to bude opět trio snímků, tentokrát o bohu hromu Thorovi, poté přijdou ke slovu Black Panther, Doctor Strange a Strážci galaxie. 8. května pak maraton ukončí Avengers.

Pro úplnost dodejme, že k dispozici je i Spider-Man: Daleko od domova. Chybět budou naopak Ant-Man a Neuvěřitelný Hulk, ti posvěcení od amerického studia pro stream nedostali.