Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Loki II (Disney+)

První řada seriálu Loki od Marvel Studios, v níž se nechvalně proslulý bůh lsti a falše Loki vydal na dobrodružnou cestu prostorem a časem, se odehrávala po událostech filmu Avengers: Endgame. 

Druhá sezona bezprostředně navazuje na šokující finále té první. Loki se ocitá uprostřed boje o existenci Temporálně variační agentury. Spolu s Mobiusem, Lovkyní B-15 a týmem nových i navracejících se postav se vydává do divoce se větvícího toku času a hledá svou ženskou variantu Sylvii, zrádnou soudkyni Renslayerovou a zběhlou Minutku. Rovněž se snaží zjistit, co to znamená mít svobodnou vůli a naplnit velké poslání.

Hrají Tom Hiddleston, Sophia Di Martinová, Richard E. Grant a další. K vidění na Disney+.

Zdroj: Youtube

Akumulátor 1 (iVysílání)

Přírodnímu léčiteli Fišárkovi (Zdeněk Svěrák) se dostává do péče zeměměřič Olda (Petr Forman), který trpí záhadnou slabostí. Postihuje ho zvláště vleže, u televizní obrazovky. Jak se později zjistí, televizor z něj vysává energii. Tu totiž potřebuje jeho dvojník žijící v jakémsi paralelním světě televizních hvězdiček, na Titaniku ze skutečného světa odstavených celebrit a jejich obdivovatelů. Hrdina se s pomocí léčitele a jeho originálních metod sběru energie a především zásluhou lásky k půvabné zubařce Anně (Edita Brychta) vymaní z nástrah tohoto polosvěta a ve finále získá nejen nezávislost na modrém svitu televizní obrazovky, ale i energii žít vlastní život.

Českou parodii na dobové akční filmy můžete nyní vidět v digitalizované verzi, která vznikla pod dohledem režiséra Jana Svěráka. K dispozici v iVysílání České televize.

Zdroj: Youtube

Codename: Annika (SkyShowtime)

Příběh finsko-švédského kriminálního dramatu se točí kolem vyšetřovatelky podvodů Emmy, která se tajně infiltruje do aukční síně ve Stockholmu, aby rozkryla propojení firmy s notorickým podvodníkem zapojeným do praní špinavých peněz, známým jako Blanko. Aby Emma zůstala v utajení, zvolila si krycí identitu Anniky, temperamentní ženy, která vášnivě žije společenským životem, divokými večírky, drogami a alkoholem a je opakem rozvážné, klidné a vyrovnané Emmy. Ale stát se Annikou znamená, že Emma musí čelit vzpomínkám ze své minulosti, na které se snažila zapomenout. V hlavní roli Sannah Nedergardová.

Šestidílný thriller sledujte na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Kostlivec (Disney+)

Středoškolačka Sadie Harperová a její mladší sestra Sawyer se vzpamatovávají z nedávné smrti své matky a od svého otce Willa, terapeuta, který se potýká s vlastní bolestí, se jim nedostává přílišné podpory. Když se u nich doma nečekaně objeví zoufalý pacient hledající pomoc, zanechá za sebou děsivou nadpřirozenou bytost, která se přiživuje na rodinách a živí se utrpením svých obětí. 

V hororu natočeném podle povídky Stephena Kinga hrají Sophie Thatcherová, Chris Messina, David Dastmalchian, Marin Irelandová a další. Dostupné na Disney+.

Zdroj: Youtube

Beckham (Netflix)

Dokumentární seriál o raketovém vzestupu Davida Beckhama, kluka z chudých poměrů, který to dotáhl až mezi světovou fotbalovou elitu. Kromě více či méně známých epizod ze světa vrcholového fotbalu se Beckham režiséru Fisheru Stevensovi svěřil s tím, že trpí obsedantně kompulzivní poruchou vyvolávající úzkosti, kvůli níž musí například ve strachu z bakterií po nocích uklízet, což mu ztrpčuje život. Fotbalista autorům zpřístupnil svůj bohatý osobní archiv, takže uvidíte i zatím nezveřejněné záběry.

Čtyřdílný seriál o slavném britském fotbalistovi a otci čtyř dětí, které má se zpěvačkou, modelkou a návrhářkou Victorií Beckhamovou, můžete sledovat na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Lupin III (Netflix)

Seriál, který je inspirovaný knižní předlohou Maurice Leblanca, jenž dobrodružné příběhy gentlemanského zloděje Arsèna Lupina psal na přelomu 19. a 20. století, pojednává o Assanovi Diopovi (Omar Sy), synovi imigrantů ze Senegalu, který jako dítě přijel do Francie za lepším životem. Jeho otec spáchal sebevraždu kvůli křivému obvinění z krádeže drahého náhrdelníku a Assane se ho rozhodne pomstít. Jak jinak než pácháním krádeží…

Třetí řada seriálu hlavního hrdinu zastihne na útěku. Před trestem za své prohřešky se ukrývá v Paříži, chybí mu žena a syn, s nimiž chce později uprchnout. Všechno ale bude pochopitelně jinak, než jak si Assane naplánoval.

Klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků Arsènu Lupinovi v moderním pojetí můžete sledovat na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Vlajka smrti II (HBO Max)

Seriál je volně inspirován skutečnými dobrodružstvími Stedeho Bonneta (Rhys Darby), zhýčkaného aristokrata, který se vzdal svého privilegovaného života a stal se pirátem. Režie některých dílů i role Černovousa, nejobávanějšího a nejuctívanějšího piráta historie, se ujal držitel Oscara Taika Waititi. V dalších rolích Kristian Nairn, Nathan Foad, Samson Kayo, Rory Kinnear nebo Con O'Neill.

Osm nových epizod druhé řady seriálu sledujte na platformě HBO Max.