Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Život pro samouky (Voyo)

Hlavní postava Klára umí být i ve čtyřiceti pořád stejně nejistá a zmatená jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile.

Její manželství ze dne na den skončí a ona se znovu ocitne v nepředvídatelném světě randění a seznamovacích trapasů. Do toho vychovává dvě dcery, snaží se přežít životní styl své excentrické matky a navíc jí začne radit „úžasná“ vztahová koučka a influencerka. Do téhle chvíle měla svůj život celkem naplánovaný, ale teď se z ní stal samouk. 

Scenáristkou a režisérkou komedie je Jitka Rudolfová, která do hlavní role obsadila Janu Plodkovou. Dále hrají Jaroslav Plesl, David Švehlík, Václav Neužil nebo Lukáš Příkazký.

Sledujte na Voyo.

Zdroj: Youtube

Poker Face (SkyShowtime)

Desetidílný mysteriózní seriál sleduje Charlie Caleovou, která má mimořádnou schopnost odhalit, když někdo lže. Vydává se na cestu ve svém Plymouthu Barracuda a na každé zastávce se setkává s novými postavami a podivnými zločiny, u nichž si nedokáže pomoct a musí je prostě vyřešit.

V hlavní roli se představí Natasha Lyonneová, která také napsala a režírovala jednu z epizod seriálu, ve kterém se objeví i řada známých tváří jako například Adrien Brody, Angel Desaiová, Audrey Corsaová, Benjamin Bratt, Brandon Michael Hall a další.

Nové epizody budou k dispozici každý pátek na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Nikdo (HBO Max)

Tvrdě pracujícího manžela a otce z předměstí Hutche Mansella jeho vlastní rodina podceňuje, což je vlastně slabé slovo, protože manželka i děti jím ve skutečnosti okatě pohrdají. Náhodné setkání s ruskou mafií jim ovšem (bohužel pro všechny) vytře zrak a Hutche zavede na brutální cestu plnou temných tajemství. Někdy je zkrátka nenápadný člověk, kterého přehlížíte, tou nejnebezpečnější šelmou v džungli.

Snímek slibuje skvělou akční zábavu: napětí, působivé bitky a přestřelky i sérii těžce vybojovaných happy endů…

K vidění v neděli 17. září od 20 hodin na HBO Max.

Stanislav Majer a Linda Rybová v další řadě seriálu Zákony vlka.Stanislav Majer a Linda Rybová v další řadě seriálu Zákony vlkaZdroj: se svolením Primy

Zákony vlka (Prima+)

Detektivní seriál Zákony vlka, který televize Prima s úspěchem uvedla letos na jaře, má osmidílné pokračování.

Nové díly, které na pozadí osmi kriminálních příběhů vypráví lovestory bývalého zloděje Roberta (Stanislav Majer) a jeho osudové lásky Sáry (Linda Rybová), na první sérii přímo navazují. 

„Propuštěný trestanec a nájemný zloděj Robert Černý, který se v první sérii vydával za policistu Šimona Wilka, musel kvůli vývoji událostí opustit Smrkovec a nějaký čas se skrývat. Nyní se vrací zpět v souvislosti s krádeží vzácných křesťanských relikvií, ze které je podezřelý, a také proto, aby uzavřel svou temnou minulost, protože stále platí, že staré hříchy mají dlouhé prsty,“ přibližuje děj druhé řady seriálu jeho spoluautorka a producentka Gabriela Erleová.

Další díly Zákonů vlka s novou hereckou posilou Martinem Fingerem v roli doktora Váchy sledujte na Prima+.

Zdroj: Youtube

The Morning Show (Apple TV+)

Hlavní hrdinkou seriálu je Alex Levyová (Jennifer Anistonová), spoluzakladatelka The Morning Show, oblíbeného ranního zpravodajského pořadu vysílaného z Manhattanu na stanici UBA. Ten má vynikající sledovanost a je vnímán tak, že změnil tvář americké televize.

V první řadě seriálu byl Alexin kolega Mitch Kessler vyhozen kvůli skandálu se sexuálním zneužíváním a ona sváděla boj, aby si po boku nového kolegy udržela místo moderátorky hlavních zpráv. Ve druhé se pak generální ředitel sítě pokouší přesvědčit Alex, aby se do show vrátila, protože ji ohrožuje pandemie covidu-19, která zachvátila Spojené státy. 

Nyní Apple TV+ přichází se třetí řadou oblíbeného titulu, ve které se můžete těšit na další osudy Alex i její kolegyně Bradley (Reese Whiterspoonová).

Zdroj: Youtube

Sexuální výchova (Netflix)

Seriál plný svérázných i sympatických postav, který si diváky získal díky kombinaci odlehčeného humoru a nenásilného zkoumání sexu a vztahů, přichází se svou čtvrtou a poslední řadou. Děj se přenese na novou školu.

Otis (Asa Butterfield) je nervózní z toho, jak si zařídí novou vztahovou poradnu, zatímco Eric (Ncuti Gatwa) se modlí, aby se z nich opět nestali smolaři. Nová škola je pro všechny moordalské studenty kulturním šokem. Mysleli si, že jsou pokrokoví, ale tady je všechno na jiné úrovni.

Viv je nadšená z nesoutěživého přístupu studentů na koleji, Jackson se stále snaží zapomenout na Cala, Aimee si dělá maturitu z umění a Adam (Connor Swindells) se potýká s otázkou, zda je pro něj všeobecné vzdělání to pravé. A co Maeve (Emma Mackeyová)? Ta si plní svůj sen na prestižní univerzitě, kde ji učí kultovní autor Thomas Molloy. Otis po ní touží a zároveň si zvyká na to, že doma není jedináčkem a ani jediným terapeutem na škole…

K vidění od 21. září na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Ta druhá černoška (Disney+, Hulu)

Nella je redakční asistentkou a vážně ji unavuje, že je ve firmě jedinou černoškou široko daleko. Když tedy firma najme Hazel, má Nella velkou radost. Jak ale Hazel začne kariérně stoupat, Nella odhalí, že v redakci není všechno v pořádku…

Hrají Sinclair Danielová, Ashleigh Murrayová, Hunter Parrish, Eric McCormack, Garcelle Beauvaisová, Bellamy Youngová a další.

Desetidílný seriál můžete sledovat na Disney+ a Hulu.