13. října dorazí adaptace pohádky Roalda Dahla The Wonderful Story of Henry Sugar, ve které se sešli Benedict Cumberbatch, Dev Patel, Ralph Fiennes nebo Ben Kingsley. Režíroval a produkoval ji Wes Anderson.

Následně, 27. října, přijde na řadu drama Davida Yatese Pain Hustlers, v němž Emily Blunt začne pracovat pro farmaceutický startup a zjistí, že se zapletla s něčím hodně nelegálním. Fincherův thriller The Killer, v němž nájemný vrah Michael Fassbender zjistí, že se v něm začínají probouzet emoce, má mít premiéru 10. listopadu. Další očekávané filmy ale dostaly odklad.

Natáčení filmu Deadpool 3, kde si Hugh Jackman znovu zahraje Wolverina (vlevo) a Ryan Raynolds Deadpoola (vpravo)
Stávka herců v Hollywoodu: Deadpool 3 a další projekty přerušují natáčení

Například akční krimikomedie Lift se Samem Worthingtonem, Vincentem D'Onofriem, Kevinem Hartem či Billym Magnussenem má mít premiéru začátkem příštího roku. Na příští rok se přesouvá i fantasy Damsel o neohrožené princezně, která se nechce nechat sežrat drakem. V hlavní roli uvidíme Millie Bobby Brown, v dalších třeba Robin Wright.

Zdroj: Youtube

Dočkat bychom se měli i romantické komedie A Family Affair s Nicole Kidman a Zacem Efronem, historického dramatu Shirley o první černošské kongresmance, klíčové postavě amerických dějin Shirley Chisholm v hlavní roli s Reginou King či dramatu Spaceman podle knihy Jaroslava Kalfaře Kosmonaut z Čech.