1/8
| Video: Youtube

Koruna (Netflix)

Očekávaná šestá řada životopisného seriálu, který sleduje osudy britské královské rodiny, je tady. Do hlavních rolí se vrátí protagonisté, které diváci znají z páté série. Královnu Alžbětu však uvidíme rovnou ve čtyřech verzích. Producenti totiž rozhodli, že do určitých scén obsadí všechny tři herečky, které Alžbětu doposud hrály: Claire Foyovou, Olivii Colmanovou a Imeldu Stauntonovou. Přidá se k nim Viola Prettejohnová, která bude hrát mladičkou Alžbětu v době, kdy byla ještě princeznou.

Nově se diváci setkají s postavami dospělého prince Williama a jeho životní lásky Kate Middletonové. Šestá řada se zaměří také na dobu, kdy princ William studoval na Univerzitě St Andrews, a na počátky jeho milostného vztahu s půvabnou Kate Middletonovou, kterou tam poznal.

Závěrečná řada fiktivní dramatizace skutečných politických událostí a osobních krizí, které přímo ovlivnily život i vládu královny Alžběty II., začíná 16. listopadu, 2. část pak 14. prosince. První čtyři epizody uvedené v listopadu se budou soustředit na princeznu Dianu a Dodiho Al-Fayeda, druhá část epizod zveřejněná v prosinci se zaměří na prince Williama, zlaté jubileum královny Alžběty a Charlese a Camillu.

loading
arrow_left Předchozí
1/8
Další arrow_right