Předchozí
1 z 5
Další

Rebel Moon, druhá částRebel Moon, druhá částZdroj: se svolením Netflix

Rebel Moon: druhá část

Netflix

Americká sci-fi podívaná Zacka Snydera o partě bojovníků, kteří brání mírumilovnou planetku před nájezdem vesmírného impéria, se vrací. Druhá část nazvaná Jizvonoška dovypráví dramatický příběh Kory, která se musí postavit své minulosti a jednou provždy s ní skoncovat. Na Netflixu lze pokračování filmu Rebel Moon sledovat od 19. dubna.

Zdroj: Youtube

Sympatizant, ostrá hra ve světě špionůSympatizant, ostrá hra ve světě špionůZdroj: se svolením HBO Max

Sympatizant

HBO Max

Podivný původ, sloučenina neslučitelného a pevné nervy. Tak se zrodil muž dvou tváří (ale i dvou myslí) - hrdina nového seriálu na HBO Max, který vznikl jako adaptace románu Viet Thanh Nguyena oceněného Pulitzerovou cenou. Sleduje napůl francouzského, napůl vietnamského komunistického špiona v posledních dnech vietnamské války, jeho nebezpečné mise, pronásledování i následný exil v USA. V hlavních rolích si zahráli Robert Downey ml., Hoa Xuande a Sandra Oh.

Zdroj: Youtube

Hors Normes, nekorektní dámská showHors Normes, nekorektní dámská showZdroj: se svolením Amazon Prime Video

Hors Normes

Amazon Prime Video

Už jste měli tu čest s francouzskou komičkou a hudebnicí Inés Reg? Pokud ne, v záznamu vystoupení ze 17. června 2023 v Accor Areně Bercy ji potkáte v celé kráse i humoru. Nadanou bavičku publiku objevila populární francouzská show Jamel Comedy Club v roce 2019 a už v srpnu téhož roku vzbudila rozruch videem s bývalým partnerem a slavnou větou „Tak kdy mi do života nasadíš třpytky, Kevine?“ V Hors Normes předvádí svou jemně nekorektní show věnovanou žárlivosti, nevěře a dalším komplikacím ve vztazích.

Zdroj: Youtube

ŠógunŠógunZdroj: se svolením Disney+

Šógun

Disney+

Japonsko v roce 1600 na prahu občanské války a kolize dvou ambiciózních mužů z rozdílných světů a jedné záhadné samurajky. John Blackthorne se svou lodí zabloudí až ke břehům Japonska, kde se ocitne v neznámém prostředí a odlišné kultuře, která ho zcela změní. Lord Toranaga je mocný šlechtic stojící proti politickým rivalům. Třetí v klíčovém trojúhelníku je Lady Mariko, dívka ze zatracované rodiny, jež musí prokázat svou hodnotu a spojenectví. Minisérie Šógun je adaptací stejnojmenného bestselleru Jamese Clavella.

Zdroj: Youtube

LovLovZdroj: se svolením HBO Max

Lov

HBO Max

Jedenáct lidí procitne uprostřed lesa. Navzájem se neznají, nevědí, kde jsou ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro krutou hru, v níž jsou lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří k zemi. Běžný člověk by situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) má pro strach uděláno. Koncept, který vypadá trochu jako Hunger Games, se vbrzku mění a režisér Craig Zobel nechá diváka tápat, kdo je vlastně kořistí a kdo lovcem.

Zdroj: Youtube