Předchozí
1 z 5
Další
Zdroj: Youtube

Fubar (Netflix)

Agent CIA (Arnold Schwarzenegger) se chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. Zjistí, že jeho dcera (Monica Barbarová) také dlouhá léta tajně pracovala pro americkou tajnou službu a že celý jejich vztah byl velkou lží. Teď musí doopravdy poznat jeden druhého, aby dokázali společně čelit novému nebezpečí…

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se vyhýbali účinkování v seriálech. Nyní se bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá na svůj velkolepý vstup na televizní obrazovky. Osmidílné špionážní dobrodružství plné humoru bude k vidění od 25. května na Netflixu.

Zdroj: Youtube

A pak přišla láska (HBO Max)

Psycholožka Kristýna (Pavla Tomicová) zoufale hledá lásku a štěstí. Rozhodne se proto odjet se svou dospělou dcerou Sárou (Sara Venclovská) na ozdravný víkend za kartářkou Zdenou (Tereza Hofová). Skrze pochybné rodové léčení a výklady karet zjistí víc nejen o svém problematickém vztahu k okolí, ale i ke své dceři a sobě samotné. Přijde na konci uzdravování konečně i láska?

Jeden z nejzajímavějších loňských snímků, který natočil osmadvacetiletý režisér a tvůrce filmových soundtracků Šimon Holý podle vlastního scénáře, můžete zhlédnout ani ne půl roku po jeho kinopremiéře. V neděli 21. května od 20 hodin na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Fatal Attraction (SkyShowtime)

Fatal Attraction je předělávkou klasického psychosexuálního thrilleru a kulturní ikony 80. let Osudová přitažlivost. Nový seriál prozkoumá osudovou přitažlivost a nadčasová témata manželství včetně nevěry optikou moderních postojů k silným ženám, poruch osobnosti a kontrolujícího chování. V hlavních rolích se představí Joshua Jackson jako Dan Gallagher a Lizzy Caplanová jako Alex Forrest.

První tři epizody osmidílného seriálu budou k dispozici od 22. května exkluzivně na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

V Clearingu (Disney+, Hulu)

Když zmizí místní dívka, vyvolá to v hlavní hrdince vzpomínky z dětství, kdy byla členkou The Kindred – jednoho z mála kultů v historii vedených ženami. Je nucena čelit démonům ze své minulosti, aby v budoucnu zastavila únosy nevinných dětí a nátlak na ně.

V Clearingu je emocionální psychologický thriller, který stírá hranice mezi minulostí a přítomností, realitou a noční můrou. Osmidílný seriál založený na nejprodávanějším kriminálním thrilleru In The Clearing od autora J. P. Pomareho, inspirovaný temnotou skutečných kultů v Austrálii i ve světě, má premiéru na Disney+ a Hulu 24. května.

Zdroj: Youtube

Velryba (kviff.tv)

Lidé jsou úžasní. Tento nakažlivý optimismus je superschopností Charlieho. Vidí v lidech jen dobro a v nás tak probouzí empatii. Téměř třísetkilový osamělý učitel, ztvárněný miláčkem publika Brendanem Fraserem, se snaží najít cestu zpět ke své dceři Ellie (Sadie Sinková). Pod tíhou vlastních traumat se jen složitě vyrovnává s minulostí, uzavřel se ve svém bytě, stresové situace řeší přejídáním, ale na půdorysu svého třípokojového bytu je majákem dobra pro sebe i své okolí.

Darren Aronofsky (Requiem za sen, Černá labuť) natočil hluboce lidský snímek o přijetí sebe sama, kde v hereckém comebacku desetiletí exceluje Fraser, který sbírá jednu cenu za druhou. K vidění na kviff.tv.