„Volně dostupný televizní kanál dominantně zaměřený na reality show na českém trhu chyběl, a proto přicházíme s Prima SHOW. Nový kanál si klade za cíl oslovit mladé diváky, především ženy, ať už prostřednictvím původních nebo zahraničních show.

Prima SHOW se stane novým domovem dvou českých reality show. Nová řada LIKE HOUSE 2 je logickým pokračováním mimořádně úspěšné jarní sezony, která zbořila česká sociální média. Královny butiků pak sklízejí úspěch u divaček po celém světě a jsou tím správným formátem na všední večery,“ vysvětluje generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

Zdeněk Svěrák a Vojtěch Kotek v Betlémském světle
Betlémské světlo uvidíme na jaře. Klan Svěráků zatím láká na trailer

„Ze zahraničních reality show jsme do programového schématu vybrali mix titulů, které slibují dramata, dojetí, lásku i kontroverzi. Například americká show Ostrov pokušení je skutečně nevšední formát nabitý emocemi od začátku do konce. Pořad Krásky a šprti zase propojí dva absolutně odlišné světy a americká Výměna manželek je legendou mezi reality show. Myslím, že se diváci budou skvěle bavit,“ říká programový ředitel skupiny Prima Roman Mrázek a doplňuje: „Program Prima SHOW je pro diváky sestaven maximálně jednoduše, přehledně a jednotlivé show vysíláme v pravidelných denních časech.“